Subscribe to our RSS News feed Follow safeconcerts on Twitter Follow Safeconcerts on Facebook 
Protect yourself from ticket scammers and fraudsters
before you buy with our Be Ticket Safe® Directory
Latest Photo Albums 9045 photos in 9 sets
Glastonbury Festival 2017
Glastonbury Festival 2017
1067 photos in 49 photo galleries
Glastonbury Festival 2016
Glastonbury Festival 2016
820 photos in 36 photo galleries
Oi! You in the Crowd! 1 @ Glastonbury Festival 2017
We have 1988 crowd photos from for you to look through and enjoy.
Registered members can get a copy of their photo.
Search the 2017 Lineup
Act / Artist:
 
Stage:
 
Day:
           
Pyramid Stage
Friday, 23rd June 2017
Photos   21:30 - 23:45
Radiohead
Photos   19:30 - 20:30
The XX
Photos   17:45 - 18:45
Royal Blood
Photos   16:15 - 17:15
Kris Kristofferson
Photos   14:45 - 15:45
First Aid Kit
Photos   13:30 - 14:15
Blossoms
Photos   12:15 - 13:00
Paul Carrack
10:45 - 11:30
Hacienda Classical
Saturday, 24th June 2017
Photos   21:45 - 23:45
Foo Fighters
Photos   19:45 - 20:45
The National
Photos   18:00 - 19:00
Katy Perry
Photos   16:15 - 17:15
Run The Jewels
Photos   14:45 - 15:45
Craig David
Photos   13:15 - 14:15
Jools Holland
11:55 - 12:45
Vieux Farka Toure
10:45 - 11:30
THE BOOTLEG BEATLES WITH THE PEPPERLAND SINFONIA
Sunday, 25th June 2017
Photos   21:45 - 23:15
Ed Sheeran
Photos   19:30 - 20:45
Biffy Clyro
17:45 - 18:45
Chic
Photos   16:00 - 17:15
Barry Gibb
Photos   14:15 - 15:15
Laura Marling
Photos   12:45 - 13:45
Jamie Cullum
Photos   11:35 - 12:15
Orchestra Baobab
10:30 - 11:10
The Black Dyke Band
Other Stage
Friday, 23rd June 2017
Photos   22:30 - 23:45
Major Lazer
Photos   20:45 - 21:45
Lorde
Photos   19:05 - 20:05
George Ezra
Photos   17:40 - 18:35
Halsey
Photos   16:20 - 17:10
Glass Animals
Photos   15:00 - 15:50
Circa Waves
Photos   12:25 - 13:15
Charli XCX
Photos   11:00 - 12:00
The Pretenders
Saturday, 24th June 2017
Photos   22:30 - 23:45
Alt-J
Photos   20:30 - 21:30
Stormzy
Photos   19:15 - 20:00
Wiley
17:45 - 18:45
Tba
Photos   16:15 - 17:15
Kaiser Chiefs
Photos   14:45 - 15:45
Wild Beasts
Photos   13:15 - 14:15
British Sea Power
12:05 - 12:50
Whitney
Photos   11:00 - 11:45
Gabrielle Aplin
Sunday, 25th June 2017
Photos   22:15 - 23:15
Boy Better Know
Photos   20:35 - 21:25
Emeli Sande
Photos   18:55 - 19:55
The Courteeners
Photos   17:35 - 18:25
Haim
Photos   16:15 - 17:05
Kodaline
Photos   14:55 - 15:45
Rag 'n' Bone Man
Photos   13:35 - 14:25
Dropkick Murphys
Photos   12:15 - 13:05
Deaf Havanna
Photos   11:00 - 11:45
Slaves
West Holts
Friday, 23rd June 2017
Photos   22:30 - 23:40
Dizzee Rascal
20:45 - 21:45
ANDERSON .PAAK & THE FREE NATIONALS
Photos   19:15 - 20:15
Little Dragon
Photos   17:45 - 18:45
Kate Tempest
16:15 - 17:15
PAT THOMAS & THE KWASHIBU AREA BAND
14:45 - 15:45
ATA KAK
13:30 - 14:15
HENRY WU PRESENTS THE KAMAAL WILLIAMS ENSEMBLE
Photos   12:00 - 13:00
Hot 8 Brass Band
Saturday, 24th June 2017
Photos   22:15 - 23:45
The Jacksons
20:30 - 21:30
Solange
19:00 - 20:00
THE AVALANCHES
16:00 - 17:00
Badbadnotgood
14:30 - 15:30
Thundercat
13:00 - 14:00
Afriquoi
11:30 - 12:30
Khruangbin
Sunday, 25th June 2017
22:00 - 23:15
Justice
20:15 - 21:15
Moderat
17:15 - 18:15
Shaggy
Photos   15:45 - 16:45
Oumou Sangare
12:45 - 13:45
Ryley Walker
11:30 - 12:30
House Gospel Choir
The Park Stage
Friday, 23rd June 2017
Photos   22:45 - 00:15
The Flaming Lips
Photos   21:00 - 22:00
Sleaford Mods
19:30 - 20:30
Tba
18:00 - 19:00
Angel Olsen
Photos   16:30 - 17:30
Mark Lanegan
15:00 - 16:00
Hamilton Leithauser
13:30 - 14:30
Margo Price
Photos   12:15 - 13:00
Bo Ningen
11:00 - 11:45
Georgia
Saturday, 24th June 2017
Photos   23:00 - 00:15
Warpaint
21:30 - 22:30
Joe Goddard
Photos   19:45 - 21:00
Songhoy Blues
Photos   18:00 - 19:00
Temples
Photos   16:30 - 17:30
Nadia Rose
15:00 - 16:00
Sigrid
13:30 - 14:30
The Moonlandingz
12:15 - 13:00
Amber Arcades
11:00 - 11:45
KELSEY LU
Sunday, 25th June 2017
Photos   21:00 - 22:00
Kano
19:30 - 20:30
Sampha
Photos   18:00 - 19:00
Nick Mulvey
Photos   16:30 - 17:30
Lisa Hannigan
15:10 - 16:00
Julia Jacklin
14:00 - 14:45
All We Are
12:50 - 13:35
Dr. Dog
11:50 - 12:30
She Drew the Gun
10:45 - 11:30
AVALONIAN CHOIR
John Peel Stage
Friday, 23rd June 2017
Photos   22:30 - 23:45
Annie Mac
Photos   21:00 - 22:00
Clean Bandit
Photos   19:30 - 20:30
Future Islands
Photos   18:10 - 19:00
Ride
16:50 - 17:40
Declan Mckenna
15:30 - 16:20
The Lemon Twigs
Photos   14:10 - 15:00
Dua Lipa
Photos   13:00 - 13:40
Black Honey
12:00 - 12:40
REWS
11:00 - 11:40
Dam
Saturday, 24th June 2017
Photos   22:30 - 23:45
Phoenix
21:00 - 22:00
Father John Misty
Photos   19:30 - 20:30
Dj Shadow
Photos   18:10 - 19:00
Tove Lo
Photos   16:50 - 17:40
Loyle Carner
15:30 - 16:20
Cabbage
Photos   14:10 - 15:00
The Amazons
Photos   13:00 - 13:40
Inheaven
12:00 - 12:40
Maggie Rogers
11:00 - 11:40
JOSH BARRY
Sunday, 25th June 2017
Photos   22:00 - 23:15
Metronomy
Photos   20:30 - 21:30
London Grammar
Photos   19:00 - 20:00
Goldfrapp
17:30 - 18:30
Tba
16:00 - 17:00
FRANK CARTER AND THE RATTLESNAKES
14:30 - 15:30
KING GIZZARD AND THE LIZARD WIZARD
13:00 - 14:00
Real Estate
Photos   11:50 - 12:30
Sundara Karma
11:00 - 11:30
October Drift
Acoustic Stage
Friday, 23rd June 2017
21:30 - 23:00
STATUS QUO - AQUOSTIC
Photos   20:00 - 21:00
Tom Chaplin
Photos   18:30 - 19:30
Seth Lakeman
Photos   17:25 - 18:10
Martha Wainwright
Photos   16:25 - 17:05
Sharon Shannon
15:30 - 16:10
The Young 'uns
14:30 - 15:10
Emily Barker
13:40 - 14:20
NAYA
12:55 - 13:25
Lucy Kitt
12:00 - 12:40
CARTER SAMPSON
Saturday, 24th June 2017
21:30 - 23:00
Hothouse Flowers
Photos   20:00 - 21:00
Corinne Bailey Rae
18:30 - 19:30
CHRIS DIFFORD & GLENN TILBROOK FROM SQUEEZE
17:25 - 18:10
ANDY FAIRWEATHER LOW & THE LOW RIDERS FEATURING THE HI RIDERS SOUL REVUE
Photos   16:20 - 17:05
KT Tunstall
15:25 - 16:05
CHAIM TANNENBAUM
14:30 - 15:10
Stone Foundation
13:35 - 14:15
Lucy Spraggan
12:50 - 13:20
LEWIS & LEIGH
12:00 - 12:40
Joseph
Sunday, 25th June 2017
21:30 - 23:00
Ani Difranco
Photos   20:00 - 21:00
Ward Thomas
Photos   17:25 - 18:10
The Magic Numbers
16:20 - 17:05
Justin Townes Earle
15:25 - 16:05
Altan
14:30 - 15:10
The Jive Aces
13:35 - 14:15
Beoga
12:45 - 13:20
Earl
12:00 - 12:30
Callum Beattie
Avalon Stage
Friday, 23rd June 2017
23:10 - 00:20
The Mavericks
18:35 - 19:35
Darlingside
17:10 - 18:05
Jesca Hoop
15:40 - 16:40
Tba
Photos   14:20 - 15:15
Aine Cahill
13:00 - 13:55
HOBO JONES & THE JUNKYARD DOGS
Saturday, 24th June 2017
23:15 - 00:20
The Dhol Foundation
20:10 - 21:10
Birdy
18:40 - 19:40
Kathryn Williams
Photos   17:10 - 18:10
Will Varley
Photos   15:45 - 16:45
Busted
14:15 - 15:15
The Eskies
12:50 - 13:45
Wildwood Kin
11:30 - 12:20
THE BRASS FUNKEYS
Sunday, 25th June 2017
Photos   21:20 - 22:20
Scouting for Girls
Photos   19:50 - 20:50
Skinny Lister
Photos   18:20 - 19:20
Lucy Rose
Photos   16:50 - 17:50
Kiefer Sutherland
Photos   15:20 - 16:20
Lissie
14:00 - 14:55
CHRIS JAGGER’S ROCKING KRONIES
Photos   12:40 - 13:35
Sound Of Sirens
11:30 - 12:20
LUCAS & KING
Left Field
Friday, 23rd June 2017
Photos   21:00 - 22:00
Billy Bragg
19:30 - 20:30
Cabbage
18:00 - 19:00
Nadine Shah
17:00 - 17:30
Shame
15:00 - 16:30
BIG BILL''S RADICAL ROUND-UP FT. BILLY BRAGG, ZOE WEST, PADDY NASH, LUKE BRANCH (ASYLUMS)
13:30 - 14:30
PANEL: CAN CULTURE SAVE US? WITH LIBERATE TATE, AVA VIDAL, DANIEL RACHEL,
12:00 - 13:00
PANEL: BREXIT ONE YEAR ON WITH JAMIE MACCOLL, RADICAL INDEPENDENCE SCOTLAND, SEB DANCE MEP, POST REF RACISM
Saturday, 24th June 2017
Photos   21:00 - 22:00
Alison Moyet
Photos   19:30 - 20:30
Beans On Toast
18:00 - 19:00
Muncie Girls
17:00 - 17:30
Sad13
15:00 - 16:30
BIG BILL''S RADICAL ROUND-UP FT: BILLY BRAGG, SHE DREW THE GUN, STEVE KNIGHTLEY
13:30 - 14:30
PANEL: FAKE NEWS AND DARK MONEY WITH CAROLE CADWALLADR, SAMIRA SHACKLE, DOUGLAS GUILBEAULT, GAL-DEM
12:00 - 13:00
PANEL: SOLIDARITY BEYOND THE ECHO CHAMBER WITH PCS UNION, BLACK LIVES MATTER, CLIVE LEWIS MP, MIGRANTS ORGANISE
Sunday, 25th June 2017
Photos   21:00 - 22:00
Dreadzone
19:30 - 20:30
Declan Mckenna
18:00 - 19:00
Dennis
17:00 - 17:30
SHAY D
15:00 - 16:30
BIG BILL''S RADICAL ROUND-UP FT. BILLY BRAGG, JOE SOLO, LOUISE DISTRAS, OH PEP!
13:30 - 14:30
PANEL: KEEP HOPE ALIVE: ELIF SHAFAK AND YANIS VAROUFAKIS IN CONVERSATION WITH JOHN HARRIS
12:00 - 13:00
PANEL: IS DEMOCRACY BROKEN? WITH JOHN MCDONNELL MP, JONATHAN BARTLEY, FAIZA SHAHEEN,
Glade
Thursday, 22nd June 2017
00:00 - 02:50
FUNKTION ONE EXPERIMENTAL SOUNDFIELD
23:00 - 00:00
COW & CLASSICS THE ORB WITH GUESTS
22:45 - 23:00
RONEY FM
21:45 - 22:45
THE ORB ADVENTURES IN THE ULTRAWORLD
19:45 - 20:25
RAINBOW DOME MUSICK
18:00 - 19:45
FUNKTION ONE EXPERIMENTAL SOUNDFIELD
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 02:50
A Guy Called Gerald
00:35 - 01:30
WILL WHITE
Photos   23:25 - 00:25
Goldie
22:25 - 23:25
IKEE B B2B PROPHECY (NORTH BASE)
21:25 - 22:25
Mr Nice
20:25 - 21:25
A Tribe Called Red
Photos   19:00 - 20:10
The Beat
17:30 - 18:30
JAH WOBBLE''S INVADERS OF THE HEART
Photos   16:15 - 17:15
Don Letts
Photos   15:00 - 16:00
The Correspondents
14:00 - 15:00
YOUTH
Saturday, 24th June 2017
00:35 - 02:50
Layo & Bushwacka
20:10 - 21:15
Way Out West
Photos   19:00 - 20:00
Gorgon City
17:45 - 18:45
PARANOID LONDON
16:25 - 17:25
Timo Maas
15:05 - 16:05
The Egg
14:00 - 15:00
Bill Brewster
Sunday, 25th June 2017
00:45 - 01:45
PANTHER PANTHER!
22:55 - 00:25
System 7
21:30 - 22:30
JOSEFIN ÖHRN + THE LIBERATION
19:40 - 20:05
MONKEY PILOT
18:40 - 19:40
Kite Base
17:15 - 18:15
LONDON ELEKTRICITY BIG BAND
Photos   15:50 - 16:40
The Ska Vengers
14:40 - 15:25
COLECTRO
13:30 - 14:15
CASSETTEBOY VS DJ RUBBISH
12:30 - 13:15
Davos
Sonic
Friday, 23rd June 2017
23:00 - 00:00
Nines
Photos   22:00 - 22:50
Nadia Rose
21:00 - 21:45
AJ Tracey
20:00 - 20:50
Dave
19:00 - 19:40
67
18:00 - 19:00
THE DREEM TEEM
17:00 - 17:40
Mist
16:30 - 17:00
KOJO FUNDS + SPECIAL GUEST
16:20 - 16:30
Sian Anderson
15:45 - 16:15
Cadet
14:40 - 15:15
Avelino
13:45 - 14:20
Big Tobz
13:00 - 13:30
A2
12:00 - 13:00
THE BLAST DJS
Saturday, 24th June 2017
Photos   23:00 - 00:30
Fatboy Slim
21:15 - 22:45
Noisia
19:30 - 20:45
SISTER BLISS (FAITHLESS)
17:45 - 19:00
WILKINSON (LIVE)
Photos   16:15 - 17:15
Mura Masa
14:30 - 16:00
ANNA STRAKER
13:00 - 14:15
DJ VON
Sunday, 25th June 2017
21:15 - 22:30
Kraak & Smaak
Photos   19:45 - 20:45
Jain
18:15 - 19:15
My Baby
16:45 - 17:45
The Age of Luna
15:15 - 16:15
KING KONG COMPANY
Photos   13:45 - 14:45
Dr Meaker
12:15 - 13:15
Goan Dogs
12:00 - 12:15
DJ BADLY
The Beat Hotel
Wednesday, 21st June 2017
01:30 - 03:00
BEAT HOTEL ALLSTARS
00:00 - 01:30
CRUCIAL & FRESH
22:30 - 00:00
HEAVENLY JUKEBOX
21:00 - 22:30
RUNDLE''S BALEARIC SOUJOURN
19:30 - 21:00
DISCO HALAL
18:00 - 19:30
Beating Heart
16:30 - 18:00
EARL JEFFERS
15:00 - 16:30
ALEK LEE
13:30 - 15:00
FREDRICK''S UNIQUE SOUND SYSTEM
12:00 - 13:30
Room Service
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
Palms Trax
00:00 - 01:30
Young Marco
22:30 - 00:00
MATIAS AGUAYO
21:00 - 22:30
Hunee
20:00 - 21:00
SHAME ON US FT. ABRAO
18:30 - 20:00
LOVEFINGERS
17:00 - 18:30
FANTASTIC MAN
15:30 - 17:00
NEW BUSINESS
14:00 - 15:30
THE POOL DJS
12:30 - 14:00
FUNSTER
11:00 - 12:30
Room Service
Friday, 23rd June 2017
00:00 - 03:00
DJ TENNIS B2B MOSCOMAN
22:30 - 00:00
Heidi
21:00 - 22:30
LENA WILLIKENS
19:30 - 21:00
GRECO-ROMAN: GRECO-ROMAN SOUND SYSTEM
18:00 - 19:30
GRECO-ROMAN: JOE GODDARD
17:00 - 18:00
GRECO:ROMAN: JEANGA AND GEORGE
16:00 - 17:00
GRECO-ROMAN: FULL NELSON (HIP HOUSE SET)
14:00 - 16:00
NORMAN JAY MBE
12:30 - 14:00
PATHAAN
11:00 - 12:30
Room Service
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 03:00
Daniel Avery
23:00 - 01:30
FORT ROMEAU B2B JENNIFER CARDINI
21:30 - 23:00
PEAKING LIGHTS ACID TEST
18:30 - 20:00
METRONOMY (DJ SET)
17:00 - 18:30
Throwing Shade
16:00 - 17:00
SHAME ON US (BALEARIC SET)
14:30 - 16:00
TAYO PRESENTS CARRY ONYEABOR
12:30 - 14:30
AMATEURISM
11:00 - 12:30
ROOM SERVICE WITH MOSHI MOSHI
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:30
JAMIE XX & FRIENDS B2B2B
23:30 - 01:00
JAMIE XX & FRIENDS: JAMIE XX
22:00 - 23:30
JAMIE XX & FRIENDS: SAMPHA (DJ SET)
20:00 - 22:00
JAMIE XX & FRIENDS: CALL SUPER B2B JOB JOBSE
18:30 - 20:00
JAMIE XX & FRIENDS: PEGGY GOU
17:00 - 18:30
SETH TROXLER (RHYTHM CONTROL SET)
15:30 - 17:00
NADUVE
14:00 - 15:30
KAFTAN DISCOTHEQUE
12:30 - 14:00
BUGGED OUT''S LITTLE BUGGER
11:00 - 12:30
Room Service
William's Green
Thursday, 22nd June 2017
23:45 - 02:30
Guilty Pleasures
22:00 - 22:40
Tba
21:00 - 21:40
Tba
Photos   20:00 - 20:40
Pumarosa
Photos   19:00 - 19:30
Rationale
18:00 - 18:40
Showhawk Duo
17:00 - 17:40
The Smyths
14:30 - 16:40
Ultimate Power
Friday, 23rd June 2017
23:30 - 03:00
Club De Fromage
21:00 - 23:10
SUPERSONIC INTROED BY NOEL GALLAGHER
19:30 - 20:15
CHARLES HAZLEWOOD AND ARMY OF GENERALS
Photos   18:00 - 18:40
Syd Arthur
Photos   17:00 - 17:40
Dutch Uncles
16:00 - 16:40
Virginia Wing
15:00 - 15:40
Fujiya and Miyagi
14:00 - 14:40
Pictish Trail
13:00 - 13:40
Las Kellies
12:00 - 12:40
CONFIDENCE MAN
11:00 - 11:40
RAMONA FLOWERS
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 03:00
EDDIE PILLER''S SOUL SESSION
23:30 - 01:00
DEPTFORD NORTHERN SOUL CLUB
Photos   20:00 - 20:40
Rat Boy
19:00 - 19:40
CARL BARAT AND THE JACKALS
18:00 - 18:40
KING GIZZARD AND THE LIZARD WIZARD
17:00 - 17:40
THE THURSTON MOORE GROUP
16:00 - 16:40
Rats On Rafts
Photos   15:00 - 15:40
The Big Moon
14:00 - 14:40
Girl Ray
Photos   13:00 - 13:40
The Magic Gang
12:00 - 12:40
MODERN STUDIES
11:00 - 11:40
Speak & Spell
Sunday, 25th June 2017
23:00 - 02:30
Buttoned Down Disco
20:30 - 21:15
Jagwar Ma
19:30 - 20:10
The Veils
Photos   18:40 - 19:10
Marika Hackman
Photos   17:50 - 18:25
Blaenavon
Photos   17:00 - 17:35
Let's Eat Grandma
15:00 - 15:40
The Sundowners
14:00 - 14:40
THE SMYTHS PLAY THE QUEEN IS DEAD
12:00 - 13:40
SOUND FAMILIAR MUSIC QUIZ
11:00 - 11:40
ANDY AND THE ODD SOCKS
Arcadia
Friday, 23rd June 2017
01:45 - 03:00
Boys Noize
Photos   00:35 - 01:45
Jackmaster
00:00 - 00:35
ARCADIA - METAMORPHOSIS SHOW
Photos   23:00 - 00:00
Dusky
22:05 - 23:00
PATRICK TOPPING B2B RICHY AHMED
21:00 - 22:05
SKREAM B2B SOLARDO
20:00 - 21:00
Jasper James
19:00 - 20:00
Mele
Saturday, 24th June 2017
01:45 - 03:00
Noisia
00:35 - 01:45
TQD (ROYAL T, DJ Q, FLAVA D)
00:00 - 00:35
ARCADIA - METAMORPHOSIS SHOW
22:30 - 23:55
JON HOPKINS (DJ SET)
21:00 - 22:30
GOLDIE - RAVE "92-94 SET"
20:00 - 21:00
COLDCUT DJ SET FEAT. SHARKEY (MELTOUT CREW)
19:00 - 20:00
KRAFTY KUTS & A SKILLZ
Sunday, 25th June 2017
01:30 - 02:30
RONI SIZE: NEW FORMS (LIVE)
00:30 - 01:30
FABIO & GROOVERIDER FT GQ - 25 YEARS OF DRUM & BASS
23:15 - 00:30
MY NU LENG & DREAD MC
Photos   22:00 - 23:15
Groove Armada
21:30 - 22:00
ARCADIA - METAMORPHOSIS SHOW
21:00 - 21:30
AFRO CELT SOUND SYSTEM (DJ SET + LIVE MUSICIANS)
Photos   20:00 - 21:00
Mistajam
19:00 - 20:00
Huey Morgan
Pilton Palais Cinema
Wednesday, 21st June 2017
22:30 - 00:08
ENTER THE DRAGON (UNCUT)
20:00 - 22:13
DONNIE DARKO (DIRECTORS CUT)
18:00 - 19:44
BESIDE BOWIE: THE MICK RONSON STORY
15:15 - 17:31
GUARDIANS OF THE GALAXY VOL. 2
13:00 - 14:48
Sing
Thursday, 22nd June 2017
02:15 - 03:54
ROBOCOP: (1987)
00:00 - 01:57
THE BIG LEBOWSKI
21:30 - 23:33
ALIEN COVENANT
19:30 - 20:57
MONTY PYTHON AND THE HOLY GRAIL
14:30 - 16:12
FROZEN SING-A-LONG
13:00 - 14:06
LES AVENTURES DU PRINCE AHMAD (1926) LIVE ACCOMPANIMENT:GUILDHALL MUSIC STUDIO
Friday, 23rd June 2017
00:30 - 02:30
OKJA: PREVIEW SCREENING
22:00 - 00:00
BBC LIVE BROADCAST OF GLASTONBURY
17:30 - 19:13
BUNCH OF KUNST: MUSIC DOCUMENTARY+ Q&A
15:15 - 17:10
Doctor Strange
13:15 - 14:45
GHOSTBUSTERS 1985
11:00 - 13:02
LAPUTA: CASTLE IN THE SKY (JAPANESE WITH SUBTITLES)
Saturday, 24th June 2017
02:15 - 04:00
DON’T LOOK NOW
00:30 - 02:10
SINGALONG: ROCKY HORROR PICTURE SHOW
22:00 - 00:00
BBC LIVE BROADCAST OF GLASTONBURY
17:15 - 19:04
GIMME DANGER
15:30 - 17:05
WHAT ABOUT BOB
14:00 - 15:20
BAG OF RICE
11:00 - 13:30
METROPOLIS 90TH ANNIVERSARY : LIVE ACCOMPANIMENT -PERFORMED BY GATESHEAD’S OLD POLICE HOUSE COLLECTIVE
Sunday, 25th June 2017
00:30 - 01:58
HEDWIG AND THE ANGRY INCH
22:00 - 00:00
BBC LIVE BROADCAST OF GLASTONBURY
19:15 - 21:15
OKJA REPEAT SCREENING
17:30 - 19:01
Rushmore
15:30 - 17:16
YOUR NAME
13:15 - 15:10
PATERSON
11:00 - 13:00
Tba
The Bandstand
Wednesday, 21st June 2017
22:00 - 23:00
FOLK SESSION
Photos   20:40 - 21:40
3 Daft Monkeys
Photos   18:00 - 18:55
Thrill Collins
Thursday, 22nd June 2017
00:00 - 01:00
THE WORLD GOVERNMENT
22:30 - 23:30
RSVP
21:00 - 22:00
Crinkle Cuts
18:20 - 19:00
LOONALOOP
16:20 - 17:00
MIK ARTISTIK’S EGO TRIP
15:20 - 16:00
THE MIGHTY PEAS
14:00 - 15:00
Hodmadoddery
Friday, 23rd June 2017
23:50 - 01:00
Rackhouse Pilfer
Photos   22:30 - 23:20
Cut Capers
21:00 - 22:00
ERROL’S KITCHEN
19:30 - 20:30
MR. TEA & THE MINIONS
18:20 - 19:10
ELLE & THE POCKET BELLES
17:10 - 18:00
DANA IMMANUEL & THE STOLEN BAND
16:00 - 16:50
YOUNG WATERS
15:05 - 15:45
BETHIA BEADMAN BAND
14:00 - 14:50
DEXTER SELBOY & THE SHONKY TRIO
13:00 - 13:45
The Ballina Whalers
12:00 - 12:40
Flipron
Saturday, 24th June 2017
23:40 - 01:00
THE L.B.J.B.S
22:10 - 23:10
THE ACTIVATORS
Photos   20:40 - 21:40
Tankus The Henge
19:20 - 20:10
Tba
18:10 - 19:00
MASILVA
17:05 - 17:50
Tba
16:00 - 16:45
THE BRASS FUNKEYS
14:55 - 15:40
BACK BEFORE BREAKFAST
13:50 - 14:35
JEM ROBERTS
12:45 - 13:30
PLAGUE DOGS
11:45 - 12:25
SLEEPWALKER’S STATION
Sunday, 25th June 2017
23:20 - 00:30
THE MIGHTY DUB GENERATORS
22:00 - 22:50
CONTRABAND BREAKS ENSEMBLE
20:40 - 21:30
King Porter Stomp
19:30 - 20:20
Buffos Wake
18:20 - 19:10
DELHI 2 DUBLIN
Photos   17:10 - 18:00
WOWH
16:10 - 16:50
THE BOOT HILL ALLSTARS
15:05 - 15:50
THE DUCKWORTHS
14:00 - 14:45
PAPA JUJU
12:50 - 13:40
Katey Brooks
11:45 - 12:30
PRIITA
Glasto Latino
Wednesday, 21st June 2017
21:00 - 22:00
SON YAMBU (ACOUSTIC)
17:00 - 18:00
DANCE CLASS - SALSA
16:00 - 17:00
DANCE CLASS - TANGO
15:00 - 16:00
DANCE CLASS - SALSA
14:00 - 15:00
DANCE CLASS - TANGO
13:00 - 14:00
DANCE CLASS - SALSA
Thursday, 22nd June 2017
22:00 - 23:45
Son Yambu
17:00 - 18:00
DANCE CLASS - SALSA
16:00 - 17:00
DANCE CLASS - TANGO
15:00 - 16:00
DANCE CLASS - SALSA
14:00 - 15:00
DANCE CLASS - TANGO
13:00 - 14:00
DANCE CLASS - SALSA
Friday, 23rd June 2017
00:00 - 01:30
MECANIK INFORMAL
18:00 - 19:00
DANCE CLASS - REGGAETON
17:00 - 18:00
DANCE CLASS - SALSA
16:00 - 17:00
DANCE CLASS - TANGO
15:00 - 16:00
DANCE CLASS - SALSA
14:00 - 15:00
DANCE CLASS - TANGO
13:00 - 14:00
DANCE CLASS - SALSA
Saturday, 24th June 2017
00:00 - 01:30
ALEX WILSON''S SALSA SOUL ORCHESTRA
18:00 - 19:00
DANCE CLASS - REGGAETON
17:00 - 18:00
DANCE CLASS - SALSA
16:00 - 17:00
DANCE CLASS - TANGO
15:00 - 16:00
DANCE CLASS - SALSA
14:00 - 15:00
DANCE CLASS - TANGO
13:00 - 14:00
DANCE CLASS - SALSA
Sunday, 25th June 2017
23:30 - 01:00
Maite Hontele
18:00 - 19:00
DANCE CLASS - REGGAETON
17:00 - 18:00
DANCE CLASS - SALSA
16:00 - 17:00
DANCE CLASS - TANGO
15:00 - 16:00
DANCE CLASS - SALSA
14:00 - 15:00
DANCE CLASS - TANGO
13:00 - 14:00
DANCE CLASS - SALSA
Avalon Café Stage
Wednesday, 21st June 2017
20:00 - 22:00
Tongue Fu
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
RSVP
Photos   23:30 - 01:00
3 Daft Monkeys
Photos   22:00 - 23:00
Cut Capers
20:30 - 21:30
LOYD GROSSMAN & THE NEW FORBIDDEN
19:00 - 20:00
Sladest
18:00 - 18:45
BACK BEFORE BREAKFAST
Photos   17:00 - 17:45
Tankus The Henge
16:00 - 16:45
ELLE AND THE POCKET BELLES
15:00 - 15:45
JOSEPHINE AND THE ARTISANS
14:00 - 14:45
MR TEA AND THE MINIONS
13:00 - 13:45
SAMUEL JACKS
12:00 - 12:45
NINOTCHKA
11:00 - 11:45
ANDREW MAXWELL MORRIS
10:00 - 10:45
ABI BAKER
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 03:00
THE ACTIVATORS
00:00 - 01:00
The Trojans
22:30 - 23:30
JS & THE LOCKERBILLIES
21:00 - 22:00
Rackhouse Pilfer
19:30 - 20:30
INDIGO CHILD
18:30 - 19:15
DAYS ARE DONE
16:30 - 17:15
STABLES
15:30 - 16:15
Gecko
14:30 - 15:15
2 DAFT MONKEYS
13:30 - 14:15
THE SCHMOOZENBERGS
12:30 - 13:15
INDIA ELECTRIC COMPANY
11:30 - 12:15
THE RAGGEDY MEN
10:30 - 11:15
NINOTCHKA
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 03:00
King Porter Stomp
00:00 - 01:00
HOBO JONES AND THE JUNKYARD DOGS
22:30 - 23:30
HONEY MOON
21:00 - 22:00
CHARLIE MILLER AND THE SOUL AGENT
19:30 - 20:30
SAMUEL JACKS
18:30 - 19:15
NOBLE JACKS
17:30 - 18:15
NINOTCHKA
16:30 - 17:15
JS & THE LOCKERBILLIES
15:30 - 16:15
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
14:30 - 15:15
STABLES
13:30 - 14:15
INDIA ELECTRIC COMPANY
12:30 - 13:15
THE RAGGEDY MEN
11:30 - 12:15
THE SCHMOOZENBERGS
10:30 - 11:15
MAIR BRONWEN
Sunday, 25th June 2017
00:00 - 01:00
Kangaroo Moon
Photos   22:30 - 23:30
Rusty Shackle
21:00 - 22:00
James Riley
19:30 - 20:30
THE SCHMOOZENBERGS
18:30 - 19:15
INDIGO CHILD
17:30 - 18:15
JS & THE LOCKERBILLIES
16:30 - 17:15
OSKA ZAKY
15:30 - 16:15
YOU DIRTY BLUE
14:30 - 15:15
Hodmadoddery
13:30 - 14:15
THE RAGGEDY MEN
12:30 - 13:15
NOBLE JACKS
11:30 - 12:15
BACK BEFORE BORIS
10:30 - 11:15
SEA KINGS
Tolpuddle
Thursday, 22nd June 2017
23:00 - 01:00
THE MENENDEZ BROTHERS
21:00 - 23:00
Medlar
19:00 - 21:00
ALKALEIN
17:00 - 19:00
FBR
Friday, 23rd June 2017
23:00 - 01:00
FYI CHRIS
19:00 - 21:00
Medlar
17:00 - 19:00
THE MENENDEZ BROTHERS
Saturday, 24th June 2017
23:00 - 01:00
THE MENENDEZ BROTHERS
19:00 - 21:00
ALKALEIN
17:00 - 19:00
FBR
Sunday, 25th June 2017
23:00 - 01:00
3DIGITS
19:00 - 21:00
FYI CHRIS
17:00 - 19:00
ALKALEIN
Village Inn
Thursday, 22nd June 2017
23:00 - 01:00
Tba
21:00 - 23:00
FYI CHRIS
19:00 - 21:00
TASH LC
17:00 - 19:00
3DIGITS
Friday, 23rd June 2017
23:00 - 01:00
Medlar
17:00 - 21:00
NOAH + LIVE SAX + PERCUSSION
Saturday, 24th June 2017
23:00 - 01:00
Disco Freaks
19:00 - 21:00
NOAH + LIVE SAX + PERCUSSION
17:00 - 19:00
BRAZEN + FRIENDS
Sunday, 25th June 2017
23:00 - 01:00
Tba
17:00 - 21:00
Disco Freaks
WOW!
Thursday, 22nd June 2017
Photos   02:00 - 03:00
Shy FX
01:00 - 02:00
Solardo
00:00 - 01:00
DJ Nature
23:00 - 00:00
MAN POWER
22:00 - 23:00
CALL SUPER
21:00 - 22:00
HARVEY SUTHERLAND & BERMUDA
20:00 - 21:00
MOSCOMAN LIVE BAND
19:00 - 20:00
Hot Blood
18:00 - 19:00
MR PRICE
00:00
HOSTED BY STAMINA MC
00:00
HOSTED BY NORMSKI
Friday, 23rd June 2017
23:00 - 03:00
HESSLE AUDIO TEN YEARS - BEN UFO, PANGAEA & PEARSON SOUND
22:00 - 23:00
Henrik Schwarz
21:00 - 22:00
BICEP LIVE
19:00 - 21:00
Jamie Jones
18:00 - 19:00
ROSS FROM FRIENDS LIVE
13:00 - 18:00
ART''S HOUSE - ATWORK, JACKMASTER, MIDLAND AND PEGGY GOU
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 03:00
JOY O B2B SOLAR
23:30 - 01:00
JOB JOBSE
21:30 - 23:30
HUNEE & ANTAL
20:00 - 21:30
Leon Vynehall
18:00 - 20:00
DJ TENNIS
13:00 - 18:00
R&S RECORDS - LONE, PARANOID LONDON, SPACE DIMENSION CONTROLLER, ACID MONDAYS
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:30
DIGITAL MYSTIKZ (MALA & COKI)
Photos   00:15 - 01:00
Rejjie Snow
23:15 - 00:15
Wiki
22:30 - 23:15
Abracadabra
21:45 - 22:30
MS BANKS
21:00 - 21:45
P Money
Photos   20:00 - 21:00
Mike Skinner
19:00 - 19:45
Rex Orange County
18:00 - 18:45
Forest Swords
13:00 - 18:00
LOBSTER BOY TAKEOVER - REDLIGHT, MY NU LENG, KLOSE ONE AND THE HOUSE GOSPEL CHOIR
GULLY
Friday, 23rd June 2017
23:00 - 00:30
DJ LOLITA
21:45 - 23:00
MASILVA
20:00 - 21:15
Kuenta I Tambu
18:15 - 19:30
COLECTRO
16:30 - 17:45
MECANIK INFORMAL
14:45 - 16:00
PIXVAE
13:00 - 14:15
CANALÓN DE TIMBIQUÍ
12:00 - 13:00
DJ LOLITA
Saturday, 24th June 2017
23:15 - 00:30
Baloji
21:30 - 22:45
Afriquoi
19:45 - 21:00
ALSARAH & THE NUBATONES
18:00 - 19:15
Dayme Arocena
16:15 - 17:30
BLACK JESUS EXPERIENCE
13:15 - 14:15
LUCY GALLANT
12:30 - 13:15
DJ CASSAWARIOR
Sunday, 25th June 2017
22:45 - 00:00
Shaggy
Photos   20:45 - 22:00
Dawn Penn
19:15 - 20:15
Donaeo
17:45 - 18:45
Talisman
Photos   16:15 - 17:15
Laid Blak
14:45 - 15:45
MATZKA
13:15 - 14:15
ABAO
11:45 - 12:45
DELHI 2 DUBLIN
00:00
SEANI B''S BRUKOUT
PUSSY PARLURE
Thursday, 22nd June 2017
01:45 - 03:00
LABESS
00:00 - 01:15
Yuna
22:15 - 23:30
TXARANGO
20:45 - 21:45
Dam
19:45 - 20:30
CAROLYN MCGOLDRICK & THE LBJB''S
18:30 - 19:20
LUCY GALLANT
18:00 - 18:30
RUSS RYAN
Friday, 23rd June 2017
01:45 - 03:00
Dark Sky
00:30 - 01:30
Feel The Real
23:30 - 00:30
COELY
22:00 - 23:30
Boca 45
21:00 - 22:00
Pete Josef
19:30 - 20:30
JMSN
18:00 - 19:00
Jordan Rakei
15:00 - 16:00
Ary
13:30 - 14:30
Oscar Jerome
12:30 - 13:10
BLUE LAB BEATS
00:00
Boca 45
Saturday, 24th June 2017
01:45 - 03:00
Princess Nokia
00:30 - 01:30
Mykki Blanco
23:15 - 00:15
RASHA NAHAS
22:00 - 23:00
TAMER NAFAR
20:30 - 21:30
Akua Naru
Photos   19:30 - 20:00
Ray Blk
18:00 - 19:00
Raye
16:30 - 17:30
Connie Constance
15:00 - 16:00
Xamvolo
13:30 - 14:30
FLOHIO
12:30 - 13:30
ECLECTIC BALLROOM
Sunday, 25th June 2017
01:15 - 02:30
PINK OCULUS
23:45 - 00:45
Nubiyan Twist
22:15 - 23:15
The Fedz
Photos   20:45 - 21:45
Dj Luck & Mc Neat
20:00 - 20:45
BRASS RAVE UNIT
18:30 - 19:45
Smerz
17:15 - 18:15
Parcels
15:45 - 16:45
OFF BLOOM (LIVE)
14:15 - 15:15
PETERPAN COMPLEX
12:45 - 13:45
BONES GARAGE
11:45 - 12:45
DJ MICHAEL VINYL
THE BLUES
Thursday, 22nd June 2017
Photos   01:30 - 03:00
Seth Troxler
00:00 - 01:30
KÖLSCH
22:00 - 00:00
MELON BOMB
20:00 - 22:00
ANDRES CERVERO & NO AVERAGE G
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 03:00
Mylo
23:30 - 01:30
Sancho Panza
22:00 - 23:30
Iration Steppas
21:00 - 22:00
Tommy Cash
17:00 - 21:00
HOSPITAL RECORDS TAKE OVER (21ST ANNIVERSARY)
15:30 - 17:00
HAZEL SOZE & MC SKIBADEE FT JOSH BEVAN & SHEREECE MARCANTONIO
14:00 - 15:30
TRIBE STEPPAZ
13:00 - 14:00
BLISS ZION
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 03:00
DJ RAY RAY
00:00 - 01:30
Roska
22:30 - 00:00
Crazy Cousinz
21:30 - 22:30
Charlie Sloth
20:30 - 21:30
Madam X
20:00 - 20:30
BIG ZUU
19:00 - 20:00
BARELY LEGAL
18:00 - 19:00
YGG
17:00 - 17:30
MS BANKS
16:30 - 17:00
Jaykae
16:00 - 16:30
SUBCULTURE SAGE (LIVE)
15:30 - 16:00
NOT3S
15:00 - 15:30
Fekky
14:00 - 15:00
YOUNG YIZZY
13:00 - 14:00
L U C Y
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:30
Addison Groove
Photos   23:30 - 01:00
Gotsome
22:00 - 23:30
Fakear
20:00 - 22:00
PUNCTUAL
18:30 - 20:00
NICOLA CRUZ
17:00 - 18:30
T. WILLAMS
15:00 - 17:00
THE FEDZ SOUND SYSTEM
13:00 - 15:00
CERO39
HEDS PARTY IN SONIC
Thursday, 22nd June 2017
20:00 - 07:00
CHANNEL 1 : AVON SOUL ARMY
20:00 - 07:00
CHANNEL 2 : PROPAGANDA DJS
20:00 - 00:00
CHANNEL 3 : MIXNOTS
Friday, 23rd June 2017
03:00 - 07:00
CHANNEL 1 :SILVER HAYES CREW TAKEOVER
01:00 - 03:00
CHANNEL 1 : DJ DANNY DISC
01:00 - 04:00
CHANNEL 2 : SILVER HAYES CREW TAKEOVER
01:00 - 04:00
CHANNEL 3 :SILVER HAYES CREW TAKEOVER
Saturday, 24th June 2017
05:30 - 07:00
CHANNEL 3 : COUGAR PANTHER TIGER
05:00 - 07:00
CHANNEL 1 : DJ FU
05:00 - 07:00
CHANNEL 2 : DJ COUS COUS
04:00 - 05:00
CHANNEL 1 : EZY RYDER
04:00 - 05:30
CHANNEL 3 : BEATING HEART
03:00 - 04:00
CHANNEL 1 : WILLIAM SERFASS
03:00 - 06:00
CHANNEL 2 : DECADENT TIMES DJS
02:00 - 04:00
CHANNEL 3 : DJ DISCOBEDIENT
01:00 - 03:00
CHANNEL 1 : ANDY CARROLL
01:00 - 03:00
CHANNEL 2 : DJ VAN TOOSH
01:00 - 02:00
CHANNEL 3 : TRAMPOLENE DJS
00:00
TREELIFE… NIGHTLIFE… WITH GREENPEACE
Sunday, 25th June 2017
23:00 - 07:00
CHANNEL 1 : BOYS CLUB
23:00 - 07:00
CHANNEL 2 : RHYTHM SISTER
23:00 - 07:00
CHANNEL 3 : BWIM: MIX NIGHTS
STONEBRIDGE BAR
Thursday, 22nd June 2017
00:00 - 01:00
Madam X
22:30 - 00:00
LEON VYNEHALL B2B MOXIE
21:00 - 22:30
STONEBRIDGE BIRTHDAY 10TH BIRTHDAY PARTY WITH RAF DADDY, PETE FOWLER, HEAVENLY JUKEBOX, ZANE CUNNINGHAM, BECCA MCKENZIE, SOPHIE GREEN + HOSTED BY BENJAMIN D
19:30 - 21:00
BAGGY MONDAYS
18:00 - 19:30
READERS WIFES (DUCKIE)
16:30 - 18:00
BUGGED OUT’S LITTLE BUGGER PRESENTS: ARTWORK B2B DUSKY B2B LEMMY ASHTON
Photos   15:00 - 16:30
Eats Everything
14:00 - 15:00
HEAVENLY JUKEBOX
Friday, 23rd June 2017
22:00 - 05:00
TODDLA T’S GLASTONBURY CARNIVAL WITH TODDLA T, JOE GODDARD, MIST, DONAE’O, DJ TARGET, DJ Q, CADET, JAMZ SUPERNOVA, KOJO FUNDS, LISA MERCEDES, JEREMIAH ASIAMAH
20:00 - 22:00
HIPSTERS DONT DANCE
16:00 - 20:00
KURUPT FM PRESENTS CHAMPAGNE STEAMROOMS
15:00 - 16:00
DAVE DJANGO DJANGO
Saturday, 24th June 2017
22:00 - 05:00
FEEL MY BICEP WITH BICEP, JOB JOBSE, HAMMER, MAX PASK, DAVE P + PARK RANGER & MR SOLID GOLD
20:00 - 22:00
MONKI + FRIENDS
19:00 - 20:00
#FMI
17:00 - 19:00
DESPERATE SOUNDSYSTEM WITH JARVIS COCKER + STEVE MACKEY
15:00 - 17:00
Hip Hop Karaoke
13:00 - 15:00
HEAVENLY JUKEBOX: HIT MAN AND HER
Sunday, 25th June 2017
21:00 - 04:00
GUTTERFUNK CLOSING PARTY WITH DJ DIE, DOC SCOTT (HISTORY SET), DISMANTLE, KHANAGE + HOSTED BY INJA & SP:MC
19:00 - 21:00
Fleetmac Wood
17:30 - 19:00
BUGGED OUT’S LITTLE BUGGER
Photos   16:00 - 17:30
Groove Armada
15:00 - 16:00
Hip Hop Karaoke
THE RABBIT HOLE
Wednesday, 21st June 2017
23:00 - 03:00
DJ POSHRATZ
18:00 - 23:00
DJ MOSELECTA
Thursday, 22nd June 2017
02:00 - 03:00
"OUI JA YES"
01:15 - 02:00
DJ BEAN
00:30 - 01:15
Haunt the Woods
00:00 - 00:30
DJ BEAN
23:15 - 00:00
JOSH BARRY
22:45 - 23:15
DJ PAUL SPENCE
22:00 - 22:45
Silences
21:30 - 22:00
DJ PAUL SPENCE
21:00 - 21:30
LEKIDDO
20:30 - 21:00
DJ PAUL SPENCE
19:45 - 20:30
LILITH AI
18:45 - 19:15
TYNI
18:15 - 18:45
DJ PAUL SPENCE
Photos   17:30 - 18:15
WOWH
17:00 - 17:30
DJ PAUL SPENCE
16:15 - 17:00
Little Mammoths
15:45 - 16:15
DJ PAUL SPENCE
15:15 - 15:45
OSKA ZACKY
15:00 - 15:15
DJ PAUL SPENCE
14:15 - 15:00
Hattie Whitehead
13:30 - 14:15
DJ PAUL SPENCE
13:00 - 13:30
Gecko
00:00
DJ PAUL SPENCE
Friday, 23rd June 2017
03:00 - 04:00
CONFIDENCE MAN
02:00 - 03:00
DJ POSHRATZ
00:45 - 02:00
Mad Cows
00:00 - 00:45
DJ POSHRATZ
23:00 - 00:00
REWS
22:30 - 23:00
DJ NICK GYNN
21:30 - 22:30
Andy Quick Band
20:30 - 21:30
DJ NICK GYNN
20:00 - 20:30
MULLALLY
19:00 - 20:00
DJ NICK GYNN
18:30 - 19:00
Tom Walker
18:00 - 18:30
DJ PAUL CARROLL
17:30 - 18:00
ASH RADFORD
17:00 - 17:30
DJ PAUL CARROLL
16:30 - 17:00
Rodney Branigan
16:15 - 16:30
DJ PAUL CARROLL
15:30 - 16:15
MIK ARTISTIC
15:00 - 15:30
DJ WESTFEILD
14:15 - 15:00
Port Erin
13:30 - 14:15
DJ WESTFEILD
13:00 - 13:30
FLOHIO AND GOD COLONY
Saturday, 24th June 2017
03:00 - 04:00
The Egg
00:15 - 03:00
DJ GAUDI
23:30 - 00:15
Crinkle Cuts
22:45 - 23:30
AMBER SHELLS
22:00 - 22:45
Isaac Gracie
21:30 - 22:00
DJ EMERALD
20:45 - 21:30
Rats On Rafts
20:15 - 20:45
DJ EMERALD
19:30 - 20:15
PETER PAN COMPLEX
18:45 - 19:30
DJ SIMON LLOYD
18:00 - 18:45
The Tribe
17:30 - 18:00
DJ SIMON LLOYD
17:00 - 17:30
YOUNG YIZZY
16:45 - 17:00
DJ SIMON LLOYD
16:00 - 16:45
JACK T CHARLES
15:45 - 16:00
DJ SIMON LLOYD
Photos   15:00 - 15:45
Thrill Collins
14:30 - 15:00
DJ SIMON LLOYD
14:00 - 14:30
Hugo Valentine
13:30 - 14:00
DJ SIMON LLOYD
13:00 - 13:30
LUCAS AND KING
Sunday, 25th June 2017
02:30 - 04:00
MIXMASTER MORRIS
01:45 - 02:30
BLACKASH
00:45 - 01:45
DJ BLACKASH
23:45 - 00:45
The Rpms
23:00 - 23:45
DJ POSHRATZ
22:00 - 23:00
Matt Maltese
21:00 - 22:00
DJ POSHRATZ
20:15 - 21:00
THEE ONES
19:45 - 20:15
DJ PAUL CARROLL
Photos   19:00 - 19:45
3 Daft Monkeys
18:30 - 19:00
DJ PAUL CARROLL
18:00 - 18:30
THE FLAMENCO THIEF
17:30 - 18:00
DJ DAN
17:00 - 17:30
BACK BEFORE BREAKFAST
16:30 - 17:00
DJ DAN WILTSHIRE
16:00 - 16:30
SIMEO
15:30 - 16:00
DJ DAN
Photos   15:00 - 15:30
Mr Bloom
14:15 - 15:00
DJ DAN WILTSHIRE
13:30 - 14:15
Tba
13:00 - 13:30
DJ DAN WILTSHIRE
12:30 - 13:00
MARSH FIRES
FREE UNIVERSITY OF GLASTONBURY
Friday, 23rd June 2017
14:00 - 15:00
MIKE MASSIMINO
13:00 - 14:00
AMY LIPTROT
12:00 - 13:00
MATT SEWELL
Saturday, 24th June 2017
14:00 - 15:00
JOHN NIVEN
13:00 - 14:00
SHAUN KEAVENY''S MIDDLE AGED NIGHT OUT
12:00 - 13:00
DR ALICE ROBERTS
Sunday, 25th June 2017
14:00 - 15:00
WILL CARRUTHERS
13:00 - 14:00
WOODY WOODSMANSEY
Photos   12:00 - 13:00
Robin Ince
BIMBLE INN
Wednesday, 21st June 2017
12:00 - 03:00
BIMBLE INN OPEN
Thursday, 22nd June 2017
20:00 - 21:00
Sam Walker
18:15 - 19:15
Rodney Branigan
17:00 - 17:45
DR BLUEGRASS AND THE ILLBILLY 8
14:15 - 15:00
Tba
13:30 - 13:45
Tba
Friday, 23rd June 2017
02:00 - 03:15
INDIAN MAN
20:30 - 21:30
Z-STAR DELTA
17:00 - 18:00
Buffos Wake
14:30 - 15:00
TOBIAS BEN JACOB
13:45 - 14:15
Tba
Saturday, 24th June 2017
03:30 - 06:00
DJ ANDY BARLOW (LAMB)
00:15 - 01:00
BRING YOUR OWN BRASS
21:30 - 00:00
FREERANGE DJS
20:30 - 21:30
REGIME
18:45 - 19:30
NOBLE JACKS
15:30 - 16:15
YOUNG WATERS
14:30 - 15:00
Kezia
13:45 - 14:15
CERIAN
Sunday, 25th June 2017
00:15 - 01:00
DELHI 2 DUBLIN
20:30 - 21:30
Sleaze
Photos   18:45 - 19:30
John Fairhurst
17:00 - 18:00
Tba
15:30 - 16:15
The Leylines
12:00 - 15:00
REVEREND IKE''S SUNDAY SOUL SERVICE
HMS SWEET CHARITY
Wednesday, 21st June 2017
12:00 - 00:00
DR BARNARDO AND SUE RYDER (HMS)
Thursday, 22nd June 2017
01:00 - 03:00
DJ FRANKIE FRANCIS (SOFRITO)
00:00 - 01:00
GERTY AND HER GAIETY (LIVE)
22:00 - 00:00
TUPINAMBA (BARCELONA)
Friday, 23rd June 2017
03:30 - 05:00
DJ FRANKIE FRANCIS (SOFRITO)
03:00 - 03:30
FAMILY ATLANTIC (LIVE)
02:00 - 03:00
DJ STEVE ISBELL (RACUBA)
01:00 - 02:00
BIG BEN JORGE (LIVE)
23:00 - 01:00
DJ A MISS MOLLY (HMS)
Saturday, 24th June 2017
03:30 - 05:00
DR BERNARD AND SUE RYDER (HMS)
02:00 - 03:30
DJ EGGS LEGS (KING LAGOONS)
01:00 - 02:00
FLAMINGODS (LIVE)
23:00 - 01:00
TUPINAMBA (BARCELONA)
Sunday, 25th June 2017
02:00 - 04:00
DJ CAL JADER (MOVIEMIENTOS)
01:00 - 02:00
DA CREASE (LIVE)
23:00 - 01:00
DJ A MISS MOLLY (HMS)
GENOSYS
Thursday, 22nd June 2017
21:30 - 23:00
BRAWTHER & TRISTAN DA CUNHA
20:00 - 21:30
Josh Butler
Friday, 23rd June 2017
04:30 - 06:00
NORMAN NODGE
03:00 - 04:30
Shed
01:30 - 03:00
Blawan
00:00 - 01:30
DAN BEAUMONT
22:30 - 00:00
LEIGH D OLIVER
21:00 - 22:30
PARTOK
19:30 - 21:00
THE CARRY NATION
18:00 - 19:30
OREN MARZAM
Saturday, 24th June 2017
04:00 - 06:00
STEFFI & VIRGINIA
03:00 - 04:00
CAB DRIVERS (LIVE)
01:30 - 03:00
Heidi
00:00 - 01:30
IAN POOLEY
22:30 - 00:00
SOLAR & GALEN
21:00 - 22:30
PLACID
19:30 - 21:00
CHRIS CAMPLIN
18:00 - 19:30
System2
Sunday, 25th June 2017
Photos   03:30 - 05:00
Felix Dickinson
02:00 - 03:30
Kevin Saunderson
01:00 - 02:00
HERCULES & LOVE AFFAIR SOUNDSYSTEM
23:00 - 01:00
NUYORICAN SOUL DJ SET
21:00 - 23:00
FRITS WENTINK
18:00 - 21:00
HANNAH HOLLAND & JOSH CAFFE
NYC DOWNLOW
Wednesday, 21st June 2017
01:00 - 03:00
BEN DORLING
23:00 - 01:00
NINEBOB
21:30 - 23:00
DAMO
20:00 - 21:30
WES BAGGALEY
Thursday, 22nd June 2017
01:00 - 03:00
GREG BELSON
23:00 - 01:00
GRACE (DIY)
21:30 - 23:00
NORMAN JAY MBE
20:00 - 21:30
JO NATHAN
Friday, 23rd June 2017
04:30 - 06:00
JAMES HILLARD
03:00 - 04:30
HARRY ROMERO
02:50 - 03:00
Mykki Blanco
01:00 - 02:50
Hunee
23:30 - 01:00
ROI PEREZ
22:00 - 23:30
Hannah Holland
Saturday, 24th June 2017
04:30 - 06:00
MICHAEL SERAFINI
02:30 - 04:30
GIDEÖN: A DECADE OF DOWNLOW
01:00 - 02:30
Prosumer
00:55 - 01:00
MANDEL TURNER
Photos   23:30 - 00:55
Midland
22:00 - 23:30
JOE HART
Sunday, 25th June 2017
03:30 - 05:00
Luke Howard
02:00 - 03:30
MASTERS AT WORK
01:50 - 02:00
GARY GRITNESS
Photos   00:30 - 01:50
Dungeon Meat
00:25 - 00:30
MZZ KIMBERLEY
23:15 - 00:25
SOUL HABITAT
22:00 - 23:15
LUKE SOLOMON & ROB MELLO
LONDON UNDERGROUND
Wednesday, 21st June 2017
01:30 - 03:00
RHI SPEC
00:00 - 01:30
LUCINDA
23:00 - 00:00
TASTY LOPEZ
21:30 - 23:00
TASH LC
20:00 - 21:30
MASH
Thursday, 22nd June 2017
02:00 - 03:00
Quatermass
01:00 - 02:00
JIM BITCH
00:00 - 01:00
MISS PINK
21:30 - 00:00
DJ FLIGHT B2B CRAGGZ
20:00 - 21:30
Nicky Blackmarket
Friday, 23rd June 2017
04:30 - 06:00
Youngsta
03:00 - 04:30
Loefah
01:00 - 03:00
HODGE
23:30 - 01:00
Artwork
22:00 - 23:30
Mumdance
Saturday, 24th June 2017
04:00 - 06:00
DJ Caspa
02:30 - 04:00
PEARSON SOUND (UK GARAGE SET)
01:00 - 02:30
EARL JEFFERS
23:30 - 01:00
ATTEK
22:00 - 23:30
NACHO
Sunday, 25th June 2017
03:30 - 05:00
SONWAH
23:30 - 03:30
FATMAN SOUND
22:00 - 23:30
RAGGS
THE MEAT RACK
Wednesday, 21st June 2017
01:00 - 03:00
DAVE KENDRICK
23:00 - 01:00
NACHO
21:30 - 23:00
JAYMO
20:00 - 21:30
FANNAR
Thursday, 22nd June 2017
01:00 - 03:00
NINEBOB & SUGARBEAR
23:00 - 01:00
PETE (DIY)
21:30 - 23:00
GUY WILLIAMS
20:00 - 21:30
MR PRICE
Friday, 23rd June 2017
04:30 - 06:00
Dan Shake
03:00 - 04:30
MANDEL TURNER
01:30 - 03:00
TROUBLE VISION
00:00 - 01:30
THE CARRY NATION
22:00 - 00:00
STATHIS
Saturday, 24th June 2017
04:30 - 06:00
Bill Brewster
03:00 - 04:30
PARANOID LONDON
01:30 - 03:00
BOOGIE CARTEL
00:00 - 01:30
Smokin Jo
22:00 - 00:00
RICHARD KAHWAGI
Sunday, 25th June 2017
03:30 - 05:00
OREN MARZAM
02:30 - 03:30
WES BAGGALEY
01:00 - 02:30
JOSH CAFFE
23:30 - 01:00
DAVID MORAN
22:00 - 23:30
SOUL HOLE
THE TEMPLE
Thursday, 22nd June 2017
22:00 - 23:00
Noisia
20:00 - 22:00
LOGAN D B2B MAJISTRATE
Friday, 23rd June 2017
05:00 - 06:00
Shadow Child
Photos   04:00 - 05:00
Dusky
Photos   02:30 - 04:00
Gorgon City
01:30 - 02:30
Flava D
00:30 - 01:30
Popof
23:00 - 00:30
DOUBLSCOTCH
22:00 - 23:00
Stanton Warriors
Saturday, 24th June 2017
05:00 - 06:00
RESIST
04:00 - 05:00
VOLTAGE
02:30 - 04:00
HYPE & HAZARD FEAT MC EKSMAN
01:30 - 02:30
FRICTION FEAT. LINGUISTICS
00:30 - 01:30
Dimension
23:30 - 00:30
TANTRUM DESIRE
22:00 - 23:30
HUGH HARDIE
Sunday, 25th June 2017
04:00 - 05:00
Route 94
02:30 - 04:00
Russ Yallop
01:00 - 02:30
Patrick Topping
00:45 - 01:00
UV PAINT FIGHT
23:30 - 00:45
Robert James
22:00 - 23:30
BEARDED KITTEN ALL STARS
THE CAVE
Thursday, 22nd June 2017
22:00 - 23:00
CELT ISLAM & DR WEEVIL
21:00 - 22:00
DJ LUCINDA
20:00 - 21:00
JAKIVAN
Friday, 23rd June 2017
04:00 - 06:00
O.B.F FEAT SHANTI D (FR)
02:00 - 04:00
KING SHILOH (NL)
01:00 - 02:00
SCIENTIST (JA)
00:00 - 01:00
JAKE SAVONA & MC MONK (AUS)
22:00 - 00:00
BASHMENT BISH (NEGUSA NEGAST SOUND SYSTEM)
Saturday, 24th June 2017
02:30 - 06:00
SELECTA BROS - A GUY CALLED GERALD & JB
00:30 - 02:30
HOWIE B B2B KEITH REILLY
23:00 - 00:30
MARTA DEL VALLE
22:00 - 23:00
GIZELLE REBEL YELLE
Sunday, 25th June 2017
03:00 - 05:00
KINGS OF THE ROLLERS
02:00 - 03:00
Heist
01:00 - 02:00
Total Science
00:00 - 01:00
BREAK FEAT KYO
23:00 - 00:00
DLR FEAT MC GUSTO
22:00 - 23:00
BUSTAWIDEMOVE FEAT MC ISHU
BEZ'S FLYING BUS
Friday, 23rd June 2017
04:00 - 04:30
Billy Daniel Bunter
02:30 - 04:00
Solardo
01:00 - 02:30
Sasha
23:30 - 01:00
DJ MADAME G, GIZELLE REBEL YELL & AGENT RACKITT B2B
Photos   22:30 - 23:30
Gypsy Unit
21:00 - 22:00
BAD FRACTALS
20:00 - 20:45
SYMPTOM
19:00 - 19:45
The Trojans
18:00 - 18:45
Sleeptalking
Saturday, 24th June 2017
03:30 - 04:30
Jon Dasilva
02:30 - 03:30
MIKE PICKERING
01:30 - 02:30
ANDY BARKER (808 STATE)
00:30 - 01:30
TONY ROSS
23:30 - 00:30
OLLIE B
22:30 - 23:30
THUNDERDOGS
21:00 - 22:00
CHUBBY LATOUCHE & THE BAND OF WHORES
20:00 - 20:45
REV SCHNIDER & THE BAND OF ANGELS
19:00 - 19:45
KINGUBEE & THE CONETTO
18:00 - 18:45
DS AD
Sunday, 25th June 2017
03:00 - 04:30
Waff
02:00 - 03:00
ARLO - MUSHY - JACK BERRY
01:00 - 02:00
DAVE BEER
23:30 - 01:00
OLLI RYDER - LUKE WELSH (WHP)
22:30 - 23:30
The Purple Lights
21:00 - 22:00
Bored Of Justice
20:00 - 20:45
DISGRACEFUL SQUIDS
19:00 - 19:45
SMILEY AND THE UNDERCLASS
17:45 - 18:45
SYMPTOM
JAGZ'S ACID LOUNGE
Thursday, 22nd June 2017
20:00 - 23:00
LINDSEY & PEACHES
Friday, 23rd June 2017
04:00 - 06:00
Radioactive Man
02:00 - 04:00
James Welsh
23:30 - 02:00
STE ROBERTS & TOM DEMAC (B2B)
20:00 - 23:30
JAGZ''S ACID LOUNGE DJ''S
Saturday, 24th June 2017
04:00 - 06:00
Eddy Temple-morris
02:00 - 04:00
JAGZ KOONER
23:30 - 02:00
THE SHIMMER BAND (DJ SET)
20:00 - 23:30
JAGZ''S ACID LOUNGE DJ''S
00:00
HYPERCOLOUR RECORDS PRESENTS:
Sunday, 25th June 2017
03:30 - 05:00
LEFT/RIGHT
02:00 - 03:30
MARTEN HØRGER
01:00 - 02:00
MAFIA KISS
23:30 - 01:00
AURBS & FLOWSTATE
20:00 - 23:30
JAGZ''S ACID LOUNGE DJ''S
SALON CAROUSEL
Thursday, 22nd June 2017
22:00 - 23:00
MARK XTC
21:00 - 22:00
DAWN RAID & MC B.I.C.
20:00 - 21:00
ARIES
Friday, 23rd June 2017
05:00 - 06:00
OFF ME NUT
04:00 - 05:00
E. COLI
03:00 - 04:00
KATCH PYRO
02:00 - 03:00
FFF
01:00 - 02:00
VINYL JUNKIE
00:00 - 01:00
SELECTA J MAN
23:00 - 00:00
JUBWISE
22:00 - 23:00
SHADED
Saturday, 24th June 2017
05:00 - 06:00
STIVS
04:00 - 05:00
UPGRADE
03:00 - 04:00
BLADERUNNER
02:00 - 03:00
SERUM
01:00 - 02:00
ARIES
00:00 - 01:00
RACHEL
23:00 - 00:00
SHANE HOPE
22:00 - 23:00
KAOTIK KARTEL
Sunday, 25th June 2017
04:00 - 05:00
Mandidextrous!
03:00 - 04:00
Benny Page
02:00 - 03:00
KELVIN 373
01:00 - 02:00
Nicky Blackmarket
00:00 - 01:00
JIM BITCH
23:00 - 00:00
BLOCKDODGER
22:00 - 23:00
SHOSH
21:00 - 22:00
LADY LOX
00:00
HOSTS MC CAROUSEL & MC INJA
THE ROCKET LOUNGE
Wednesday, 21st June 2017
02:00 - 03:00
New York Brass Band
00:00 - 02:00
The Trojans
22:00 - 00:00
Black Kat Boppers
21:00 - 22:00
ACE TRIO
20:00 - 21:00
REV SCHNEIDER & HIS BAND OF ANGELS
19:30 - 20:00
DJS GAZ MAYALL, MR MASS, RUSTY DUSTAPHONIC
Thursday, 22nd June 2017
02:00 - 03:00
ACE TRIO
00:00 - 02:00
The Trojans
23:00 - 00:00
GENTLEMAN GEORGE & THE DIRTY GENTLEMEN
22:00 - 23:00
Black Kat Boppers
21:00 - 22:00
THE THAT WON''T BE BLAMED FOR NOTHING
20:00 - 21:00
MIK ARTISTIC
19:30 - 20:00
DJS GAZ MAYALL, MR MASS, RUSTY DUSTAPHONIC
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 06:00
BUGGED OUT''S LITTLE BUGGER - LEMMY & JONNO
00:00 - 01:30
BUGGED OUT''S LITTLE BUGGER - TWIN SUN
22:00 - 00:00
BUGGED OUT''S LITTLE BUGGER - HEAVENLY JUKEBOX
Saturday, 24th June 2017
04:00 - 06:00
FUTUREBOOGIE PRESENTS DAVE HARVEY AND CHRISTOPHE
02:00 - 04:00
FUTUREBOOGIE PRESENTS KIWI
00:00 - 02:00
FUTUREBOOGIE PRESENTS MOXIE
22:00 - 00:00
FUTUREBOOGIE PRESENTS TBA
Sunday, 25th June 2017
22:00 - 05:00
DJANGO DJANGO DJ TAKEOVER WITH DAVE MACLEAN, WRONGTOM, CHERISH KAYA, PADDY MCCOOL, RODAIGH & OLI BAYSTON
DELUXE DINER
Wednesday, 21st June 2017
01:30 - 03:00
ANDY P
00:00 - 01:30
DJ LOUIE LOUIE
22:30 - 00:00
MR TOOLEY
21:00 - 22:30
ANNIE TRAILER TRASH
20:00 - 21:00
PAUL DEES
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
RACH SPEAKEASY
00:00 - 01:30
DJ LOUIE LOUIE
22:30 - 00:00
MR TOOLEY
21:00 - 22:30
JIM MCGUINN
20:00 - 21:00
ANNIE TRAILER TRASH
Friday, 23rd June 2017
04:30 - 06:00
RACH SPEAKEASY
03:00 - 04:30
ANDY P
01:30 - 03:00
NOEL WATSON
00:00 - 01:30
MR TOOLEY
22:00 - 00:00
JIM MCGUINN
20:00 - 22:00
MR MASS
Saturday, 24th June 2017
04:30 - 06:00
RACH SPEAKEASY
03:00 - 04:30
MR TOOLEY
01:30 - 03:00
NOEL WATSON
00:00 - 01:30
DJ LOUIE LOUIE
22:00 - 00:00
ACID JOE
20:00 - 22:00
Tba
Sunday, 25th June 2017
02:00 - 05:00
ANDY P WITH ANNIE TRAILER TRASH
00:30 - 02:00
DJ LOUIE LOUIE
23:00 - 00:30
NOEL WATSON
21:30 - 23:00
JIM MCGUINN
20:00 - 21:30
PAUL DEES
CROISSANT NEUF
Thursday, 22nd June 2017
23:30 - 00:30
Rhythm Of The 90s
22:00 - 23:00
DR. DJ
21:00 - 21:30
ELLE & THE POCKET BELLES
Friday, 23rd June 2017
Photos   23:30 - 00:30
Rusty Shackle
19:00 - 20:00
ALABAMA 3 ACOUSTIC
17:30 - 18:30
HYM FOR HER
16:00 - 17:00
JOSEPHINE & THE ARTIZANS
14:30 - 15:30
STEVE KNIGHTLEY & TOM ROBINSON
13:00 - 14:00
Miraculous Mule
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 02:00
COLECTRO
23:30 - 00:30
MOUNT NAKARA
17:30 - 18:30
MOYA BRENNEN & FAMILY
17:00 - 18:00
Tba
16:00 - 17:00
The Boat Band
14:30 - 15:30
SAM GREEN & THE MIDNIGHT HEIST
13:00 - 14:00
Echo Town
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:00
THE ACTIVATORS
23:00 - 00:30
King Porter Stomp
19:00 - 20:00
Tba
17:30 - 18:30
MASILVA
16:00 - 17:00
Tall Heights
Photos   14:30 - 15:30
The Little Unsaid
13:00 - 14:00
INSIGHT ENSEMBLE ORCHESTRA
GREENPEACE STAGE
Wednesday, 21st June 2017
22:00 - 23:00
FOUR SEASONS GIANT TREE LIGHT SHOW
20:50 - 20:55
MS MERLIN HULA HOOP SHOW
18:50 - 18:55
KAY PINK HOOPS
15:00 - 16:00
WONDER WOMAN HULA WALKABOUT
15:00 - 16:00
PARKOUR ACROBATIC WALKABOUT
15:00 - 16:00
SNOOTY FOXES (FOXY STILT WALKABOUT)
15:00 - 16:00
CRYSTAL JUGGLING WALKABOUT
15:00 - 16:00
KAY DENT HULA HOOP LESSON
14:30 - 15:00
DOMINIC BERRY , GLASTONBURY 2017 POET IN RESIDENCE
12:00 - 14:30
TUNE UP/ PEOPLE''S SOUNDCHECK
Thursday, 22nd June 2017
22:00 - 23:00
FOUR SEASONS GIANT TREE LIGHT SHOW
15:30 - 18:30
PARKOUR ACROBATIC WALKABOUT
15:30 - 18:30
VEGTABLE INSTRUMENT WORKSHOP AND RECORDING WITH VICKY O''NEON
15:30 - 16:30
CONTACT JUGGLING WORKSHOP
15:30 - 16:30
MS MERLIN HOOP WORKSHOP
15:30 - 18:30
MAGICAL WOODLAND STILT WALKING DUO
15:30 - 16:30
KAY DENT HULA HOOPING WALKABOUT
10:00 - 12:00
KIDS SKATE SESSION (INCL LESSONS)
Friday, 23rd June 2017
22:00 - 23:00
FOUR SEASONS GIANT TREE LIGHT SHOW
17:30 - 18:30
KAY DENT HULA HOOP LESSON
17:00 - 18:00
CRYSTAL JUGGLING WALKABOUT
17:00 - 18:30
PARKOUR ACROBATIC WALKABOUT
17:00 - 18:30
VEGTABLE INSTRUMENT WORKSHOP AND RECORDING WITH VICKY O''NEON
17:00 - 18:30
SNOOTY FOXES'' STILTS WALKABOUT
17:00 - 18:30
WONDER WOMAN HULA WALKABOUT
16:00 - 17:00
VANS PRO SKATE SESSION
10:00 - 12:00
KIDS SKATE SESSION (INCL LESSONS)
Saturday, 24th June 2017
22:00 - 23:00
FOUR SEASONS GIANT TREE LIGHT SHOW
16:30 - 17:30
CONTACT JUGGLING WORKSHOP
16:30 - 17:30
KAY DENT HULA HOOP LESSON
16:30 - 17:30
SNOOTY FOXES'' STILTS WALKABOUT
16:30 - 17:30
VANS PRO SKATE SESSION
16:00 - 18:00
CIRCUS ACTS TBA
16:00 - 18:00
VEGTABLE INSTRUMENT WORKSHOP AND RECORDING WITH VICKY O''NEON
16:00 - 18:00
PARKOUR ACROBATIC WALKABOUT
10:00 - 12:00
KIDS SKATE SESSION (INCL LESSONS)
Sunday, 25th June 2017
22:00 - 23:00
FOUR SEASONS GIANT TREE LIGHT SHOW
15:15 - 16:00
VANS PRO SKATE SESSION
10:00 - 12:00
KIDS SKATE SESSION (INCL LESSONS)
GREENPEACE/ENGINE ROOM
Wednesday, 21st June 2017
03:00 - 07:00
GREENPEACE LATE NIGHT AMBIENT SESSIONS
02:15 - 03:00
DECADENT TIMES DJ''S - VINTAGE BEATS TO DEEP AND MINIMAL GROOVES
01:45 - 02:15
VICKY O''NEON & THE ELECTRIC SKYWALKERS
00:00 - 01:45
PIP''S JUKEBOX
00:00 - 00:40
Jack Jones
23:00 - 23:30
BURNZ
22:50 - 22:55
DOLLY DELICIOUS - (DARN HOT BURLESQUE FIRE ACT)
22:00 - 22:40
The Tribe
21:50 - 21:55
DOLLY DELICIOUS - (FIFTY SHADES OF GREY ANGLE GRINDING ACT)
21:00 - 21:40
Hattie Whitehead
20:00 - 20:40
Leo Stannard
19:00 - 19:40
DANA IMMANUEL
18:00 - 19:00
DECADENT TIMES - HISTORY OF SWING DANCES
17:35 - 17:45
THE ESTABLISHMENT - (SIDE SPLITTING, STIFF UPPER-LIPPED COMEDY)
17:30 - 17:35
DON''T GO'' (DOUBLES ACROBALANCE)
17:10 - 17:30
THE WONDER WOMAN HULA SHOW
16:55 - 17:10
ACRO TWIST- A NEW EMERGING DUO PERFORMING ACRO ADAGIO AND EXPLOSIVE DYNAMIC TUMBLES WITH AUDIENCE PARTICIATION
16:35 - 16:55
CRYSTAL CROWN - A MAGICAL SHOW DISPLAYING UNIQUE CRYSTAL CONTACT JUGGLING
16:30 - 16:35
BRISTOLETTES
16:00 - 16:30
JUST JUDD
15:00 - 00:30
GREENPEACE CABARET
15:00 - 16:00
DECADENT TIMES - ''VOTE FOR PEDRO'' NAPOLEON DYNAMITE DANCE MOVES
15:00 - 16:00
VEGETABLE INSTRUMENT WORKSHOP
Thursday, 22nd June 2017
03:00 - 07:00
GREENPEACE LATE NIGHT AMBIENT SESSIONS WITH MATT BLACK (COLDCUT)
01:30 - 03:00
ANDY CARROLL
00:30 - 01:30
EM WILLIAMS
23:30 - 00:30
MATT BLACK (COLDCUT)
22:30 - 23:30
AMP FIDDLER (LIVE)
21:00 - 22:00
Roscius
19:30 - 20:30
Z STAR DELTA
18:20 - 19:00
LABESS
Photos   17:15 - 18:00
Mt. Wolf
16:00 - 16:40
LOW CHIMES
14:40 - 15:30
FLYING IBEX
13:15 - 14:00
Honeyfeet
12:00 - 12:40
New York Brass Band
11:00 - 12:00
DECADENT TIMES
10:00 - 11:00
POWER BALLAD YOGA
Friday, 23rd June 2017
03:00 - 07:00
GREENPEACE LATE NIGHT AMBIENT SESSIONS
01:30 - 03:00
Smokin Jo
00:30 - 01:30
SPECIAL GUEST DJ
23:30 - 00:30
TAPE ROCK
22:00 - 23:00
MIX YOUR OWN (SONG REQUESTS & COCKTAILS)
21:10 - 22:00
PIANO JUKEBOX WITH VICKY O''NEON
21:00 - 21:10
NINA SIMON - A ''SERIOUSLY'' SILLY DUO!
20:00 - 21:00
DECADENT TIMES DJ SET VINTAGE BEATS MASHUP
19:00 - 20:00
PIANO JUKEBOX WITH VICKY O''NEON
18:30 - 19:30
DENIM - DRAG SUPER-GROUP ON A MISSION TO CHANGE YOUR WORLD
17:30 - 18:30
KURT JACKSON
16:30 - 17:15
Forest Of Fools
15:20 - 16:00
FAITH MUSSA
14:20 - 15:00
Leo Stannard
13:10 - 13:50
EQUAL ECHO
12:00 - 12:40
Silences
11:00 - 12:00
DECADENT TIMES
10:00 - 11:00
POWER BALLAD YOGA
Saturday, 24th June 2017
03:00 - 07:00
GREENPEACE LATE NIGHT AMBIENT SESSIONS WITH MIXMASTER MORRIS
01:30 - 03:00
Eddy Temple-morris
00:30 - 00:00
SPECIAL GUEST DJ
23:00 - 00:00
DECADENT TIMES DJ SET
21:00 - 23:00
MIX YOUR OWN (SONG REQUESTS & COCKTAILS)
19:00 - 21:00
PIANO JUKEBOX WITH VICKY O''NEON
18:30 - 19:30
CIRCUS RAJ "SUPERGROUP" OF RAJASTHAN''S ELITE STREET PERFORMERS
18:30 - 19:30
RAJASTHAN HERITAGE BRASS BAND - HEADY CELEBRATION OF INDIAN CULTURE
16:45 - 18:45
STEVE DAVIS & KAVUS TORABI
15:55 - 16:30
The Petebox
14:00 - 14:40
JOSH BARRY
12:30 - 13:15
King Porter Stomp
11:00 - 12:30
DECADENT TIMES
10:00 - 11:00
POWER BALLAD YOGA
Sunday, 25th June 2017
03:00 - 07:00
GREENPEACE LATE NIGHT AMBIENT SESSIONS
02:00 - 03:00
DJ VAN TOOSH
01:00 - 02:00
DJ COUS COUS
00:00 - 01:00
DECADENT TIMES DJ SET
20:30 - 23:00
MIX YOUR OWN (SONG REQUESTS & COCKTAILS)
19:30 - 20:30
DENIM - DRAG SUPER-GROUP ON A MISSION TO CHANGE YOUR WORLD
18:30 - 19:30
CIRCUS RAJ "SUPERGROUP" OF RAJASTHAN''S ELITE STREET PERFORMERS
18:30 - 19:30
RAJASTHAN HERITAGE BRASS BAND - HEADY CELEBRATION OF INDIAN CULTURE
17:00 - 18:00
JAMES HEATHER
15:45 - 16:30
BLACK PEPPER
14:30 - 15:15
Special Guest
13:30 - 14:15
THE BRASS FUNKEYS
12:00 - 13:00
Special Guest
11:00 - 00:00
POWER BALLAD YOGA
TOAD HALL
Wednesday, 21st June 2017
22:15 - 23:00
ANDREW MAXWELL MORRIS BAND
21:15 - 22:00
Lisa Marini
20:15 - 21:00
THE THATCHERS
19:15 - 20:00
The Tribe
18:15 - 19:00
CERIAN
17:20 - 18:00
Sam Walker
16:20 - 17:00
THE FRUKES
15:20 - 16:00
BERT MILLER AND THE ANIMAL FOLK
14:15 - 15:00
NIGEL SHAW AND CAROLYN HILLYER
13:00 - 14:00
SANDY YIDAKI WORKSHOP
12:00 - 13:00
BELLY DANCE WARM UP WITH BEKAH
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 02:30
Tba
23:45 - 01:15
GLOBAL
22:50 - 23:15
LAURA LAMN
21:30 - 22:30
Kangaroo Moon
20:00 - 20:50
Hattie Whitehead
18:30 - 19:30
Seize The Day
17:00 - 17:40
Shan Smile
16:05 - 16:50
MITCHELL AND VINCENT
Photos   15:10 - 15:50
Keto
14:10 - 14:50
VIA TRIO
13:00 - 14:00
UKE WORKSHOP
12:00 - 13:00
FOOLHARDY CIRCUS TROUPE
11:00 - 12:00
SANDY YIDAKI WORKSHOP
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 02:30
SOUTH LONDON ALL SKAS
00:00 - 00:50
REDRED
Photos   23:00 - 23:40
Mad Dog Mcrea
22:00 - 22:40
COUSIN KULA
21:00 - 21:45
REGIME
18:15 - 19:00
THE NOBLE JACKS
17:10 - 17:50
MITCHELL AND VINCENT
16:10 - 16:55
CHARLIE MILLER AND THE SOUL AGENTS
14:00 - 14:40
DAYS ARE DONE
13:00 - 13:50
DEADMEN''S FOLK
12:00 - 13:00
ROSA HOOPS'' ROTATION MOTIVATION
11:00 - 12:00
SANDY YIDAKI WORKSHOP
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 02:30
OUTHENTIC
00:00 - 00:01
RODNEY BRANIGAN''S CLEVER KID CARTEL
23:10 - 23:55
Banco De Gaia
22:15 - 23:00
The Eskies
Photos   21:00 - 21:45
Steve Knightley
19:30 - 20:30
The Mustangs
18:40 - 19:10
VIA TRIO
17:30 - 18:20
MY BABY UNPLUGGED
Photos   16:20 - 17:05
3 Daft Monkeys
15:15 - 16:00
Hattie Whitehead
14:40 - 15:15
CERIAN
13:00 - 14:30
ALL STAR GUITAR FORUM
12:00 - 13:00
FOOLHARDY CIRCUS TROUPE
11:00 - 12:00
ROSA HOOPS'' ROTATION MOTIVATION
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:30
URBAN SEDATED SOUND SYSTEM
00:00 - 01:00
LOONALOOP
22:15 - 23:15
DAN STEER AND VERY SPECIAL GUESTS
21:00 - 21:45
Ley Lines
19:30 - 20:30
LIZ AND THE LOFTY THINGS
18:00 - 18:45
SHAKTI SINGS
17:10 - 18:50
DAYS ARE DONE
16:00 - 16:50
State Of Undress
15:00 - 15:40
Bang-On
14:15 - 15:00
THE FRUKES
13:10 - 13:40
MAL WEBB AND KYLIE MORRIGAN
12:00 - 12:50
FOOLHARDY CIRCUS TROUPE
11:00 - 12:00
KEEBLE CIRCUS
MANDALA STAGE
Wednesday, 21st June 2017
00:00 - 01:00
MARK ALLAN BARNES
23:00 - 00:00
WOBBLE & WHEEZE
22:00 - 23:00
BRIAN BOOTHBY
21:00 - 22:00
CHRIS ELLIS
20:00 - 21:00
ADAM SCOTT GLASSPOOL
18:00 - 19:00
MAL WEBB & KYLIE MORRIGAN
17:00 - 18:00
PAUL DONALDSON
Thursday, 22nd June 2017
02:00 - 03:00
TRIBAL VOICES
01:00 - 02:00
THE ALIPED PROJECT
00:00 - 01:00
PYRAMIDS OF SNAFU
22:00 - 23:00
BRIAN BOOTHBY
21:00 - 22:00
CHRIS ELLIS
20:00 - 21:00
GAEA KNIGHT
19:00 - 20:00
WOBBLE & WHEEZE
18:00 - 19:00
GREEN MERKINS
17:00 - 18:00
CERIAN
17:00 - 18:00
CELESTE LOVICK & DELAGH KING
16:00 - 17:00
ANDREW MAXWELL MORRIS
13:00 - 16:00
NIK TURNER & FRIENDS JAM IN HONOUR OF ANDREW KERR & ARABELLA CHURCHILL
12:00 - 13:00
STANDING ROCK ANTI-DAKOTA ACCESS PIPELINE PROTESTERS
11:00 - 12:00
ALISON CHANGE
Friday, 23rd June 2017
01:00 - 02:00
AL MUBTADI
00:00 - 01:00
DEADMAN''S FOLK
23:00 - 00:00
THE ALIPED PROJECT
21:00 - 22:00
Ailbhe Reddy
20:00 - 21:00
DR. HOODOO & THE BAD MEDICINE ROAD SHOW
19:00 - 20:00
PYRAMIDS OF SNAFU
16:00 - 17:00
ANDREW MAXWELL MORRIS
13:00 - 16:00
NIK TURNER & FRIENDS JAM IN HONOUR OF ANDREW KERR & ARABELLA CHURCHILL
11:30 - 13:00
ALISON CHANGE
Saturday, 24th June 2017
02:00 - 03:00
CERIAN
01:00 - 02:00
AL MUBTADI
00:00 - 01:00
TRIBAL VOICES
21:00 - 22:00
ASH THE DESTROYER
20:00 - 21:00
PYRAMIDS OF SNAFU
18:00 - 19:00
WHIMWISE
16:00 - 17:00
ADAM SCOTT GLASSPOOL
13:00 - 16:00
NIK TURNER & FRIENDS JAM IN HONOUR OF ANDREW KERR & ARABELLA CHURCHILL
11:30 - 13:00
ALISON CHANGE
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:00
WHIMWISE
23:00 - 00:00
MARK ALLAN BARNES
22:00 - 23:00
PAUL DONALDSON
21:00 - 22:00
BRIAN BOOTHBY
20:00 - 21:00
CHRIS ELLIS
19:00 - 20:00
GAEA KNIGHT
18:00 - 19:00
WOBBLE & WHEEZE
16:00 - 17:00
The Tribe
13:00 - 16:00
NIK TURNER & FRIENDS JAM IN HONOUR OF ANDREW KERR & ARABELLA CHURCHILL
11:30 - 13:00
ALISON CHANGE
SMALL WORLD STAGE
Wednesday, 21st June 2017
23:00 - 00:00
Mad Dog Mcrae
21:15 - 22:30
Seize The Day
Photos   19:45 - 20:45
Rodney Brannigan
18:30 - 19:30
James Riley
17:15 - 18:15
TOBIAS JACOB
16:00 - 17:00
CELESTE LOVICK
14:45 - 15:45
BEN DENNY MO
13:30 - 14:30
LOVE & THE DAISY PETALS
Thursday, 22nd June 2017
02:45 - 03:45
DR BLUEGRASS & THE ILLBILLY 8
01:30 - 02:30
THEE ONES
23:45 - 01:00
DUNCAN DISORDERLY &THE SCALLYWAGS
22:00 - 23:15
LOONALOOP
20:15 - 21:30
Forest Of Fools
18:45 - 19:45
FROMIDABLE VEGETABLE SOUNDSYSTEM
17:30 - 18:30
TOBIAS JACOB
16:15 - 17:15
YOUNG WATERS
13:15 - 14:15
MAL WEBB & KYLIE MORRIGAN
12:00 - 13:00
MITCHELL & VINCENT
Friday, 23rd June 2017
03:30 - 05:00
ANIMAL KRAKERS
00:30 - 01:30
Crinkle Cuts
23:00 - 00:00
Kangaroo Moon
21:30 - 22:30
THEE ONES
20:00 - 21:00
CHARLIE MILLER & THE SOUL AGENTS
18:30 - 19:30
THE STRIKING CLOCK
17:15 - 18:15
RENAGADE B
16:00 - 17:00
LITTLE UNSAID
14:45 - 15:45
Rackhouse Pilfer
13:15 - 14:15
James Riley
12:00 - 13:00
TALK SHOW GHOST
Saturday, 24th June 2017
03:30 - 05:00
DR BLUEGRASS & THE ILLBILLY 8
Photos   02:00 - 03:00
3 Daft Monkeys
00:00 - 01:30
My Baby
22:15 - 23:15
DILA V & THE ODDBEATS
20:45 - 21:45
MARCUS UPBEAT
19:00 - 20:00
BACK BEORE BREAKFAST
17:30 - 18:30
THE THATCHERS
14:30 - 15:45
MAL WEBB & KYLIE MORRIGAN
13:15 - 14:15
DAYS ARE DONE
12:00 - 13:00
Nathan Ball
Sunday, 25th June 2017
02:00 - 03:00
Nathan Ball
00:45 - 01:45
YOUNG WATERS
23:30 - 00:30
REGIME
21:45 - 23:00
Forest Of Fools
18:45 - 19:45
SQUARETAILS
18:45 - 19:45
SANTINI
17:15 - 18:15
SCULPTURE MUSIC
15:45 - 16:45
OCTOBER.
14:30 - 15:30
MEGS EMRYS
13:15 - 14:15
STEVIE P ENSEMBLE
12:00 - 13:00
Kezia
CIRCUS BIG TOP
Friday, 23rd June 2017
00:33 - 01:03
DEJA VOODOO
00:21 - 00:28
SYLVIA PAVONE
00:10 - 00:16
FABIAN GALOUYE
23:59 - 00:05
MATT AND IMO
23:34 - 23:54
JON UDRY
23:23 - 23:29
ANGELIQUE ROSS
22:58 - 23:18
HEAD FIRST ACROBATS
22:46 - 22:53
SYLVIA PAVONE
22:35 - 22:41
FABIAN GALOUYE
22:20 - 22:30
YEKNOM
22:05 - 22:15
DAVID ERIKSSON
21:45 - 01:15
THE MIGHTY GARETH (COMPERE)
21:40 - 22:00
THE SPACE COWBOY
21:29 - 21:35
ANGELIQUE ROSS
21:14 - 21:24
SEBASTIAN VALADE
20:09 - 21:09
Ockham's Razor
19:49 - 20:04
THE FLYING DUTCHMEN
19:36 - 19:44
FRANCOIS BOUVIER
19:21 - 19:31
YEKNOM
19:08 - 19:16
LYNDALL MERRY
18:55 - 19:03
YVETTE DUSOL AND JADE TINKLER
18:30 - 22:00
KATIE WRIGHT DYNAMITE! (COMPERE)
18:25 - 18:50
THE BLACK EAGLES
18:10 - 18:20
DAVID ERIKSSON
17:05 - 18:05
Circa
16:54 - 17:00
NADIA LUMLEY
16:45 - 18:45
DAVE CHAMELEON (COMPERE)
16:41 - 16:49
NO FIT HOWIE
16:26 - 16:36
SEBASTIEN VALADE
16:11 - 16:21
ERIC MCGILL
15:41 - 16:06
High Society
15:28 - 15:36
FRANCOIS BOUVIER
15:15 - 15:23
JACK AND ALFA
15:02 - 15:10
YVETTE DUSOL AND JADE TINKLER
14:49 - 14:57
LYNDALL MERRY
13:59 - 14:44
CIRCUMFERENCE
13:48 - 13:54
NADIA LUMLEY
13:30 - 17:00
BUNNY MORETHAN (COMPERE)
13:28 - 13:43
WOOKEY HOLE CIRCUS
12:58 - 13:23
High Society
12:46 - 12:53
SHAENA & BARNZ
12:34 - 12:41
RHIANNON AND DAN CAVEWALKER
12:21 - 12:29
JACK AND ALFA
12:01 - 12:16
COREO HAZZARD
11:50 - 11:56
JANI NIGHTCHILD
11:20 - 11:45
WOOKEY HOLE CIRCUS
11:15 - 13:45
MIKE RAFFONE (COMPERE)
10:30 - 11:15
Access All Areas
Saturday, 24th June 2017
00:33 - 01:03
DEJA VOODOO
00:21 - 00:28
SYLVIA PAVONE
00:06 - 00:16
ERIC MCGILL
23:55 - 00:01
MATT AND IMO
23:44 - 23:50
ANGELIQUE ROSS
23:19 - 23:39
HEAD FIRST ACROBATS
23:07 - 23:14
SYLVIA PAVONE
22:56 - 23:02
FABIAN GALOUYE
22:41 - 22:51
DAVID ERIKSSON
22:30 - 22:36
JANI NIGHTCHILD
22:05 - 22:25
THE SPACE COWBOY
21:54 - 22:00
FABIAN GALOUYE
21:45 - 01:15
THE MIGHTY GARETH (COMPERE)
21:43 - 21:49
ANGELIQUE ROSS
21:31 - 21:38
RHIANNON AND DAN CAVEWALKER
21:06 - 21:26
JON UDRY
20:01 - 21:01
Ockham's Razor
19:48 - 19:56
FRANCOIS BOUVIER
19:33 - 19:43
YEKNOM
19:20 - 19:28
LYNDALL MERRY
19:07 - 19:15
YVETTE DUSOL AND JADE TINKLER
18:37 - 19:02
THE BLACK EAGLES
18:30 - 22:00
KATIE WRIGHT DYNAMITE! (COMPERE)
17:32 - 18:32
Circa
17:17 - 17:27
DAVID ERIKSSON
17:06 - 17:12
NADIA LUMLEY
16:53 - 17:01
NO FIT HOWIE
16:45 - 18:45
DAVE CHAMELEON (COMPERE)
16:38 - 16:48
SEBASTIEN VALADE
16:25 - 16:33
FRANCOIS BOUVIER
16:12 - 16:20
LYNDALL MERRY
15:59 - 16:07
JACK AND ALFA
15:46 - 15:54
YVETTE DUSOL AND JADE TINKLER
15:16 - 15:41
High Society
14:26 - 15:11
CIRCUMFERENCE
14:11 - 14:21
ROD LAVER
14:00 - 14:06
NADIA LUMLEY
13:40 - 13:55
WOOKEY HOLE CIRCUS
13:30 - 17:00
MIKE RAFFONE (COMPERE)
13:10 - 13:35
High Society
12:55 - 13:05
SEBASTIEN VALADE
12:35 - 12:50
THE FLYING DUTCHMEN
12:22 - 12:30
JACK AND ALFA
12:02 - 12:17
COREO HAZZARD
11:50 - 11:57
SHAENA & BARNZ
11:20 - 11:45
WOOKEY HOLE CIRCUS
11:15 - 13:45
BUNNY MORETHAN (COMPERE)
10:30 - 11:15
Access All Areas
Sunday, 25th June 2017
23:16 - 23:56
DEJA VOODOO
23:04 - 23:11
SYLVIA PAVONE
22:53 - 22:59
FABIAN GALOUYE
22:42 - 22:48
MATT AND IMO
22:17 - 22:37
JON UDRY
22:05 - 22:12
SYLVIA PAVONE
21:50 - 22:00
DAVID ERIKSSON
21:39 - 21:45
ANGELIQUE ROSS
21:28 - 21:34
FABIAN GALOUYE
20:23 - 21:23
Ockham's Razor
20:15 - 23:30
THE MIGHTY GARETH (COMPERE)
20:12 - 20:18
MATT AND IMO
19:52 - 20:07
THE FLYING DUTCHMEN
19:39 - 19:47
FRANCOIS BOUVIER
19:26 - 19:34
LYNDALL MERRY
18:56 - 19:21
THE BLACK EAGLES
17:51 - 18:51
Circa
17:36 - 17:46
DAVID ERIKSSON
17:30 - 20:30
KATIE WRIGHT DYNAMITE! (COMPERE)
17:23 - 17:31
NO FIT HOWIE
17:08 - 17:18
SEBASTIEN VALADE
16:53 - 17:03
ERIC MCGILL
16:33 - 16:48
COREO HAZZARD
16:03 - 16:28
High Society
15:50 - 15:58
FRANCOIS BOUVIER
15:45 - 17:45
DAVE CHAMELEON (COMPERE)
15:37 - 15:45
JACK AND ALFA
15:24 - 15:32
YVETTE DUSOL AND JADE TINKLER
15:11 - 15:19
LYNDALL MERRY
14:46 - 15:06
HEAD FIRST ACROBATS
13:56 - 14:41
CIRCUMFERENCE
13:45 - 13:51
NADIA LUMLEY
13:25 - 13:40
WOOKEY HOLE CIRCUS
13:13 - 13:20
RHIANNON AND DAN CAVEWALKER
13:00 - 16:00
BUNNY MORETHAN (COMPERE)
12:43 - 13:08
High Society
12:31 - 12:38
SHAENA & BARNZ
12:16 - 12:26
YEKNOM
12:05 - 12:11
JANI NIGHTCHILD
11:50 - 12:00
ROD LAVER
11:20 - 11:45
WOOKEY HOLE CIRCUS
11:15 - 13:15
MIKE RAFFONE (COMPERE)
10:30 - 11:15
Access All Areas
OUTSIDE CIRCUS STAGE
Friday, 23rd June 2017
20:05 - 20:50
New York Brass Band
19:25 - 19:55
SECRET CIRCUS SHOW
18:50 - 19:20
SAM GOODBURN
18:15 - 18:45
MR. VITA - THE TNT SHOW
17:40 - 18:10
KIKI BITTOVABITSCH
17:05 - 17:35
ANTHONY LIVINGSPACE
16:30 - 17:00
ROB ROY COLLINS
15:40 - 16:25
FRASER HOOPER
15:05 - 15:35
KATIE WRIGHT DYNAMITE!
14:15 - 15:00
GAZZO SHOW
13:25 - 14:10
QUATUOR STOMP
13:05 - 13:20
JON HICKS
12:30 - 13:00
KIKI AND PASCAL
11:55 - 12:25
THE FLYING DUTCHMEN
11:00 - 11:45
Perhaps Contraption
00:00
COMPERES - FAMOS AND GROOVY GUY
Saturday, 24th June 2017
20:05 - 20:50
New York Brass Band
19:25 - 19:55
SECRET CIRCUS SHOW
18:50 - 19:20
SAM GOODBURN
18:10 - 18:40
THE FLYING DUTCHMEN
17:35 - 18:05
FELICITY FOOTLOOSE SHOW
17:00 - 17:30
ANTHONY LIVINGSPACE
16:25 - 16:55
ROB ROY COLLINS
15:35 - 16:20
FRASER HOOPER
15:00 - 15:30
KATIE WRIGHT DYNAMITE!
14:15 - 15:00
GAZZO SHOW
13:25 - 14:10
QUATUOR STOMP
13:05 - 13:20
JON HICKS
12:30 - 13:00
KIKI AND PASCAL
11:55 - 12:25
MR. VITA - THE TNT SHOW
11:00 - 11:45
Perhaps Contraption
00:00
COMPERES - FAMOS AND GROOVY GUY
Sunday, 25th June 2017
20:15 - 21:00
New York Brass Band
19:35 - 20:05
SECRET CIRCUS SHOW
19:00 - 19:30
SAM GOODBURN
18:25 - 18:55
MR. VITA - THE TNT SHOW
17:50 - 18:20
ANTHONY LIVINGSPACE
17:15 - 17:45
ROB ROY COLLINS
16:25 - 17:10
FRASER HOOPER
15:35 - 16:20
GAZZO SHOW
15:00 - 15:30
KATIE WRIGHT DYNAMITE!
13:55 - 14:55
BILL FERGUSON
13:05 - 13:50
QUATUOR STOMP
12:30 - 13:00
KIKI AND PASCAL
11:55 - 12:25
THE FLYING DUTCHMEN
11:00 - 11:45
Perhaps Contraption
00:00
COMPERES - FAMOS AND GROOVY GUY
THE ASTROLABE THEATRE
Friday, 23rd June 2017
00:40 - 01:40
ALAN SANDS - THE SAND MAN
23:30 - 00:40
BLACKSKYWHITE - LA LLORONA
19:35 - 20:35
SLEEPING TREES
18:25 - 19:25
THE UGLY ANIMAL PRESERVATION SOCIETY
17:35 - 18:20
LOLA - GITANO FLAMENCO
17:05 - 17:20
BOX 9
15:50 - 16:50
THE LOCK IN REMIXED
15:20 - 15:50
ANNA BAINES
14:20 - 15:20
STEPHEN FROST IMPRO ALLSTARS
12:50 - 14:20
JONATHAN KAY
12:20 - 12:45
THE BLACK EAGLES
11:25 - 12:15
MARCUS DU SAUTOY
11:00 - 11:20
Bowjangles
00:00
COMPERES - DAN EVANS AND GEORGE EGG
Saturday, 24th June 2017
00:40 - 01:40
ALAN SANDS - THE SAND MAN
23:30 - 00:40
BLACKSKYWHITE - LA LLORONA
19:45 - 20:45
SLEEPING TREES
18:35 - 19:35
THE UGLY ANIMAL PRESERVATION SOCIETY
17:45 - 18:30
LOLA - GITANO FLAMENCO
17:15 - 17:30
BOX 9
16:00 - 17:00
THE LOCK IN REMIXED
15:30 - 16:00
ANNA BAINES
14:30 - 15:30
STEPHEN FROST IMPRO ALLSTARS
13:00 - 14:30
JONATHAN KAY
12:50 - 13:00
ROD LAVER
12:20 - 12:45
THE BLACK EAGLES
11:25 - 12:15
MARCUS DU SAUTOY
11:00 - 11:20
Bowjangles
00:00
COMPERES - DAN EVANS AND GEORGE EGG
Sunday, 25th June 2017
00:40 - 01:40
ALAN SANDS - THE SAND MAN
23:30 - 00:40
BLACKSKYWHITE - LA LLORONA
19:55 - 20:55
SLEEPING TREES
19:05 - 19:50
LOLA - GITANO FLAMENCO
18:35 - 18:50
BOX 9
17:25 - 18:25
Ruby Wax
16:10 - 17:10
THE LOCK IN REMIXED
15:45 - 16:10
ANNA BAINES
14:15 - 15:45
JONATHAN KAY
13:15 - 14:15
CONCERTO FOR COMEDIAN AND ORCHESTRA
12:50 - 13:00
ROD LAVER
12:20 - 12:45
THE BLACK EAGLES
11:25 - 12:15
MARCUS DU SAUTOY
11:00 - 11:20
Bowjangles
00:00
COMPERES - DAN EVANS AND GEORGE EGG
THE SUMMER HOUSE
Friday, 23rd June 2017
01:00 - 01:45
CHARLIE MILLER AND THE SOUL AGENTS
20:08 - 20:53
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
19:50 - 19:53
LES OOH LA LAS
19:15 - 19:45
ALAN SANDS
18:10 - 19:10
BILL FERGUSON
17:50 - 18:05
BEYOND REPAIR DANCE
17:05 - 17:35
Paul Currie
16:30 - 17:00
BLOXED BEATS
15:55 - 16:25
FACES OF DISCO
15:20 - 15:50
UMAMI DANCE THEATRE
14:35 - 15:15
EXCEPTION-ELLE
14:15 - 14:30
BEYOND REPAIR DANCE
13:50 - 14:10
Bowjangles
13:15 - 13:45
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
12:50 - 13:10
LES BUBB
12:00 - 12:45
Paul Dabek
11:00 - 11:45
New York Brass Band
00:00
COMPERES - SARAH SALTER, AILEEN WILKIE AND DAN FREEMAN
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 01:45
CHARLIE MILLER AND THE SOUL AGENTS
20:08 - 20:53
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
19:50 - 19:53
LES OOH LA LAS
19:15 - 19:45
ALAN SANDS
18:10 - 19:10
BILL FERGUSON
17:50 - 18:05
BEYOND REPAIR DANCE
17:05 - 17:35
Paul Currie
16:30 - 17:00
BLOXED BEATS
15:55 - 16:25
FACES OF DISCO
15:20 - 15:50
UMAMI DANCE THEATRE
14:35 - 15:15
EXCEPTION-ELLE
14:15 - 14:30
BEYOND REPAIR DANCE
13:50 - 14:10
Bowjangles
13:15 - 13:45
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
12:50 - 13:10
LES BUBB
12:00 - 12:45
Paul Dabek
11:00 - 11:45
New York Brass Band
00:00
COMPERES - SARAH SALTER, AILEEN WILKIE AND DAN FREEMAN
Sunday, 25th June 2017
00:00 - 01:00
The 4/5s
19:21 - 19:25
LES OOH LA LAS
18:35 - 19:20
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
17:50 - 18:20
ALAN SANDS
17:30 - 17:45
BEYOND REPAIR DANCE
16:45 - 17:15
Paul Currie
16:10 - 16:40
BLOXED BEATS
15:35 - 16:05
UMAMI DANCE THEATRE
15:00 - 15:30
FACES OF DISCO
14:15 - 14:55
EXCEPTION-ELLE
13:55 - 14:10
BEYOND REPAIR DANCE
13:20 - 13:50
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
12:50 - 13:10
Bowjangles
12:00 - 12:45
Paul Dabek
11:00 - 11:45
New York Brass Band
00:00
COMPERES - SARAH SALTER, AILEEN WILKIE AND DAN FREEMAN
TOR VIEW LOOKOUT
Thursday, 22nd June 2017
22:30 - 23:15
Game On
Friday, 23rd June 2017
01:00 - 01:45
EXTERNAL COMBUSTION
00:15 - 01:00
Game On
00:00 - 00:15
EXTERNAL COMBUSTION
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 01:45
EXTERNAL COMBUSTION
00:15 - 01:00
Game On
00:00 - 00:15
EXTERNAL COMBUSTION
Sunday, 25th June 2017
00:00 - 01:00
EXTERNAL COMBUSTION
CABARET
Friday, 23rd June 2017
01:20 - 01:50
Daniel Sloss
00:45 - 01:15
Tania Edwards
00:10 - 00:40
Andrew O'Neill
23:35 - 00:05
SINDHU VEE
23:20 - 23:25
LES OOH LA LAS
22:45 - 23:15
Frank Sanazi
22:30 - 02:00
COMPERE - ANGIE BELCHER
Photos   22:10 - 22:40
Stephen K Amos
21:35 - 22:05
Phil Nichol
20:30 - 21:30
DR JOHN COOPER CLARKE
19:55 - 20:25
Luke Wright
19:20 - 19:50
Sally-Anne Hayward
19:00 - 22:30
COMPERE - MILES CRAWFORD
18:45 - 19:15
ALISTAIR BARRIE
18:10 - 18:40
Dana Alexander
17:35 - 18:05
TOM BINNS AS IVAN BRACKENBURY
17:10 - 17:30
LES BUBB
16:35 - 17:05
AIDAN KILLIAN
16:00 - 16:30
Naz Osmanoglu
15:30 - 19:00
COMPERE - MARK DOLAN
15:25 - 15:55
Nick Doody
14:50 - 15:20
Seann Walsh
14:15 - 14:45
Mark Simmons
13:40 - 14:10
Shappi Khorsandi
13:40 - 13:10
Danny Ward
13:15 - 13:35
SPENCER JONES IS THE HERBERT
12:05 - 12:35
ALASDAIR BECKETT-KING
12:00 - 15:30
COMPERE - PADDY BRAMWELLS
Saturday, 24th June 2017
01:32 - 02:00
Craig Hill
00:57 - 01:27
Kai Humphries
Photos   00:22 - 00:52
Stephen K Amos
00:10 - 00:17
FABIAN GALOUYE
23:35 - 00:05
ANGIE BELCHER
23:00 - 23:30
Mark Simmons
22:40 - 22:55
Frank Sanazi
22:30 - 02:00
COMPERE - JOE ROONEY
22:05 - 22:35
ALASDAIR BECKETT-KING
21:55 - 22:00
LES OOH LA LAS
20:55 - 21:15
YURIKO KOTANI
20:20 - 20:50
Danny Ward
19:45 - 20:15
Shappi Khorsandi
19:10 - 19:40
Micky Bartlett
19:00 - 22:30
COMPERE - MILES CRAWFORD
18:55 - 19:05
ROD LAVER
18:20 - 18:50
Phil Wang
17:45 - 18:15
Josie Long
17:10 - 17:40
Doc Brown
16:35 - 17:05
KIRSTY NEWTON
16:10 - 16:30
SPENCER JONES IS THE HERBERT
15:35 - 16:05
THE LOUNGE KITTENES
15:30 - 19:00
COMPERE - STUART GOLDSMITH
15:00 - 15:30
Paul Currie
14:25 - 14:55
Joey Page
13:50 - 14:20
HAL CRUTTENDON
13:15 - 13:45
SINDHU VEE
12:40 - 13:10
Kernow King
12:20 - 21:50
Andrew O'Neill
12:05 - 12:35
Jeremy Hardy
12:00 - 15:30
COMPERE - MARK DOLAN
Sunday, 25th June 2017
23:17 - 23:47
Phil Nichol
23:07 - 23:12
LES OOH LA LAS
22:32 - 23:02
Nick Doody
21:57 - 22:27
Joey Page
21:22 - 21:52
PHILL JUPITUS
21:02 - 21:17
Frank Sanazi
20:50 - 20:57
FABIAN GALOUYE
20:45 - 00:00
COMPERE - KAI HUMPHRIES
Photos   20:15 - 20:45
Robin Ince
19:40 - 20:10
AIDAN KILLIAN
19:05 - 19:35
THE LOUNGE KITTENES
18:30 - 19:00
Kernow King
Photos   17:55 - 18:25
Stuart Goldsmith
17:30 - 20:45
COMPERE - SALLY-ANNE HAYWARD
17:20 - 17:50
Josie Long
16:45 - 17:15
Vikki Stone
16:30 - 16:40
ROD LAVER
15:55 - 16:25
Phil Wang
15:20 - 15:50
ALISTAIR BARRIE
14:55 - 15:15
YURIKO KOTANI
14:15 - 17:30
COMPERE - MILES CRAWFORD
13:45 - 14:15
TOM BINNS AS IVAN BRACKENBURY
13:20 - 13:40
LES BUBB
12:45 - 13:15
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
12:10 - 12:40
Tania Edwards
11:05 - 12:05
RADIO ACTIVE
11:00 - 14:15
COMPERE - DANA ALEXANDER
SENSATION SEEKERS STAGE
Thursday, 22nd June 2017
23:30 - 01:00
WHEEL OF FOUR TUNES
Friday, 23rd June 2017
02:00 - 03:00
UNCLE FUNK & THE BOOGIE WONDER BAND
01:25 - 01:55
BLOXED BEATS
00:30 - 01:20
ILLUMINAUGHTY BALL
00:05 - 00:20
BOX 9 LIGHTLINE
23:10 - 23:55
FIERCE & FABULOUS FEATURING FRISKY
22:50 - 23:05
BOX 9 LIGHTLINE
21:45 - 02:00
DENIM (COMPERES)
21:45 - 22:45
WHEEL OF FOUR TUNES
18:10 - 18:25
BOOZE BROTHERS
17:35 - 18:05
DADO ''THE DOORWAY CABARET''
16:40 - 17:25
PAUL MOROCCO AND BIP GISMONDI
16:05 - 16:35
BEATBOX COLLECTIVE
15:30 - 16:00
Chris Lynam
15:05 - 15:20
JON HICKS
15:00 - 18:15
PETER DOBBING (COMPERE)
13:55 - 14:25
TOURETTESHERO AND CAPTAIN HOTKNIVES
13:30 - 13:50
BRUCE AIRHEAD
13:15 - 13:25
SAM GOODBURN
12:40 - 13:10
TIANNA THE TRAVELLER
12:00 - 12:30
GIANT TWISTER
11:45 - 15:00
ABLE MABLE (COMPERE)
Saturday, 24th June 2017
01:55 - 03:00
WHEEL OF FOUR TUNES
01:00 - 01:45
FIERCE & FABULOUS FEATURING FRISKY
23:50 - 00:50
UNCLE FUNK & THE BOOGIE WONDER BAND
22:55 - 23:45
ILLUMINAUGHTY BALL
22:30 - 22:45
BOX 9 LIGHTLINE
22:00 - 22:30
BLOXED BEATS
21:40 - 21:55
BOX 9 LIGHTLINE
21:40 - 02:00
DENIM (COMPERES)
18:05 - 18:20
BOOZE BROTHERS
17:35 - 18:05
DADO ''THE DOORWAY CABARET''
16:40 - 17:25
PAUL MOROCCO AND BIP GISMONDI
16:05 - 16:35
The Petebox
15:30 - 16:00
Chris Lynam
15:05 - 15:20
JON HICKS
15:00 - 18:20
PETER DOBBING (COMPERE)
13:55 - 14:25
TOURETTESHERO AND CAPTAIN HOTKNIVES
13:30 - 13:50
BRUCE AIRHEAD
13:15 - 13:25
SAM GOODBURN
12:40 - 13:10
TIANNA THE TRAVELLER
12:00 - 12:30
GIANT TWISTER
11:45 - 15:00
ABLE MABLE (COMPERE)
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:00
UNCLE FUNK & THE BOOGIE WONDER BAND
00:00 - 00:50
ILLUMINAUGHTY BALL
23:05 - 23:50
FIERCE & FABULOUS FEATURING FRISKY
22:40 - 22:55
BOX 9 LIGHTLINE
22:05 - 22:35
BLOXED BEATS
21:45 - 01:00
DENIM (COMPERES)
21:45 - 22:00
BOX 9 LIGHTLINE
17:25 - 17:40
BOOZE BROTHERS
16:35 - 17:20
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
15:55 - 16:25
DADO ''THE DOORWAY CABARET''
15:05 - 15:50
PAUL MOROCCO AND BIP GISMONDI
15:00 - 17:45
PETER DOBBING (COMPERE)
14:30 - 15:00
BEATBOX COLLECTIVE
13:30 - 13:50
BRUCE AIRHEAD
13:15 - 13:25
SAM GOODBURN
12:40 - 13:10
TIANNA THE TRAVELLER
12:00 - 12:30
GIANT TWISTER
11:45 - 15:00
ABLE MABLE (COMPERE)
POETRY&WORDS
Friday, 23rd June 2017
18:10 - 18:55
John Hegley
17:45 - 18:05
JEMIMA FOXTROT
17:20 - 17:40
TORIA GARBUTT
16:45 - 17:15
ANNA FREEMAN
16:15 - 16:40
ERIN FORNOFF
15:50 - 16:10
DEBRIS STEVENSON
15:25 - 15:45
MADDIE GODFREY
15:00 - 15:20
KOKO BROWN
14:35 - 14:55
ANDY CRAVEN-GRIFFITHS
14:05 - 14:30
LAURIE BOLGER
13:40 - 14:00
ELLIOT BARNES-WORRELL
13:15 - 13:35
JASMINE GARDOSI
12:50 - 13:10
KIEREN KING
12:30 - 12:45
ROY HUTCHINS READS HEATHCOTE WILLIAMS
12:05 - 12:25
EMILY HARRISON
11:30 - 12:00
THE ANTIPOET
00:00
WITH COMPERES ROSY CARRICK AND DREADLOCKALIEN
Saturday, 24th June 2017
18:25 - 18:55
PORKY THE POET
17:50 - 18:20
Elvis McGonagall
17:20 - 17:45
JONNY FLUFFYPUNK
16:55 - 17:15
KOKO BROWN
16:20 - 16:50
Luke Wright
15:55 - 16:15
MADDIE GODFREY
15:30 - 15:50
KIEREN KING
15:05 - 15:25
JEMIMA FOXTROT
14:40 - 15:00
EMILY HARRISON
14:15 - 14:35
DEBRI STEVENSON
13:50 - 14:10
TORIA GARBUTT
12:45 - 13:45
OPEN MIC HOSTED BY PAULA VARJACK
12:25 - 12:45
ELLIOT BARNES-WORRELL
12:05 - 12:20
ROY HUTCHINS READS HEATHCOTE WILLIAMS
11:30 - 12:00
THE ANTIPOET
00:00
WITH COMPERES ROSY CARRICK AND DREADLOCKALIEN
Sunday, 25th June 2017
17:00 - 19:00
GLASTONBURY FESTIVAL POETRY SLAM
16:40 - 17:00
EMILY HAMMOND
16:10 - 16:35
DOMINIC BERRY
15:40 - 16:05
PAULA VARJACK
14:50 - 15:35
JOE SELLMAN-LEAVA
14:20 - 14:45
SCOTT TYRRELL
13:50 - 14:15
ROWAN MCCABE
12:50 - 13:10
JASMINE GARDOSI
12:30 - 12:45
ROY HUTCHINS READS HEATHCOTE WILLIAMS
12:05 - 12:25
ANDY CRAVEN-GRIFFITHS
11:30 - 12:00
THE ANTIPOET
11:15 - 11:30
ROY HUTCHINS READS HEATHCOTE WILLIAMS
00:00
WITH COMPERES ROSY CARRICK AND DREADLOCKALIEN
WALKABOUTS
Wednesday, 21st June 2017
00:00
Tba
Thursday, 22nd June 2017
00:00
Tba
Friday, 23rd June 2017
00:00
Tba
Saturday, 24th June 2017
00:00
Tba
Sunday, 25th June 2017
00:00
Tba
GLADE LOUNGE
Thursday, 22nd June 2017
00:00 - 03:00
DJ JAMES MONRO
22:00 - 00:00
DJ IPCRESS
20:30 - 22:00
ALIJI
19:15 - 20:30
DICK TREVOR
18:00 - 19:15
THAD LESTER
Friday, 23rd June 2017
01:00 - 03:00
Gaudi
Photos   23:45 - 01:00
Don Letts
22:30 - 23:45
CELT ISLAM
21:00 - 22:30
MONKEY PILOT
19:30 - 21:00
PATHAAN
18:00 - 19:30
MARV BROOKES
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 03:00
DICKSTER
22:30 - 01:00
LIQUID ROSS
21:00 - 22:30
BUMBLING LOONS
20:00 - 21:00
JIMMY THE PLATE
18:00 - 20:00
MIRROR SYSTEM
Sunday, 25th June 2017
00:00 - 02:30
DAVE SEAMAN B2B STEVE PARRY
22:40 - 23:55
STUART WILKINSON
21:25 - 22:40
K.B.S
20:20 - 21:25
DIZZIT
19:10 - 20:20
Ema
18:00 - 19:10
DJ PONY MONTANA
SPACEPORT
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
John Digweed
00:15 - 01:30
Darren Emerson
23:00 - 00:15
Dave Seaman
21:45 - 23:00
Danny Howells
20:30 - 21:45
DAVE BEER
19:15 - 20:30
Mella Dee
18:00 - 19:15
FERAL IS KINKY
16:45 - 18:00
LEE WALLER
15:30 - 16:45
LITTLE KRIS
14:00 - 15:30
TWOGOOD
Friday, 23rd June 2017
01:45 - 02:55
LEFT/RIGHT
00:15 - 01:45
Stanton Warriors
22:45 - 00:15
MARTEN HØRGER
21:15 - 22:45
MAFIA KISS
20:00 - 21:15
CRAWFORD
19:00 - 20:00
FREERANGE DJS
18:00 - 19:00
PROPHECY B2B MARK XTC
17:00 - 18:00
Altern8
16:00 - 17:00
Mella Dee
15:00 - 16:00
BUSHWACKA!
14:00 - 15:00
Davos
14:00 - 19:00
HOSTED BY MC KINKY
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 02:55
DJ RANDALL B2B DJ DIE
00:00 - 01:30
NORTH BASE
22:25 - 00:00
Tba
21:25 - 22:25
DAWN RAID
19:55 - 21:25
Tba
18:55 - 19:55
DJ CHAMBER B2B DEPHECT
18:00 - 18:55
FRANKLIN
17:00 - 18:00
K.B.S
13:00 - 17:00
GLASTONBOWIE
Sunday, 25th June 2017
00:55 - 01:55
Icicle
23:55 - 00:55
HOLY GOOF
22:55 - 23:55
WONKA & SYN FT GARDNA
21:55 - 22:55
SLY ONE B2B BROMLEY
20:55 - 21:55
Roska
19:55 - 20:55
SNØW
18:55 - 19:55
TUMBLE AUDIO VS OFF ME NUT
Photos   18:00 - 18:55
Mini Da Minx
17:00 - 18:00
HONG KONG PING PONG
16:00 - 17:00
NAUGHTY MORTY
15:00 - 16:00
SHANE
14:00 - 15:00
GIBBER & GRINGO
13:00 - 14:00
TIGGER
THE SPIKE
Wednesday, 21st June 2017
22:00 - 03:00
THE SPIKE ACOUSTIC SESSIONS
Thursday, 22nd June 2017
02:00 - 03:00
The Egg
00:00 - 01:45
Bill Brewster
22:45 - 23:45
Soul Stew
20:30 - 21:45
AURORA DAWN & SCREAMIN SKULLS
18:15 - 20:15
DARKMATTA
16:30 - 18:00
JUST A COUPLE OF MUMS
15:00 - 16:30
INDIAN MAN & XJX
13:00 - 15:00
THE SPIKE SESSIONS
Friday, 23rd June 2017
00:00 - 02:50
STEVE DAVIS & KAVUS TORABI
22:45 - 23:45
GRINGO SKA
20:45 - 22:30
THE SPIKE SESSIONS
19:30 - 20:30
BLACK CACTUS
18:15 - 19:15
JUST A COUPLE OF MUMS
17:15 - 18:15
ROB DA BANK (PRINCE TRIBUTE)
16:15 - 17:15
BACK BEFORE BREAKFAST
15:00 - 16:00
INDIAN MAN & XJX
13:45 - 14:45
DARKMATTA
12:30 - 13:30
Soul Stew
Saturday, 24th June 2017
02:00 - 03:00
DARKMATTA
00:30 - 01:45
FERAL IS KINKY WAREHOUSE VIBES
23:30 - 00:30
THE SPIKE SESSIONS
22:15 - 23:15
THE SPIKE SESSIONS
21:00 - 22:00
INDIAN MAN SOUND SYSTEM
20:00 - 21:00
MIK ARTISTIK''S EGOTRIP
18:45 - 19:45
AURORA DAWN & SCREAMIN SKULLS
17:15 - 18:30
JUST A COUPLE OF MUMS
16:00 - 17:00
DJ RAY RAY
14:45 - 15:45
THE SPIKE SESSIONS
13:30 - 14:45
Soul Stew
Sunday, 25th June 2017
22:30 - 02:30
THE SPIKE SESSIONS
21:30 - 22:30
GRINGO & SPECIAL GUEST
21:30 - 22:30
Tba
20:30 - 21:30
MR PINKS
19:30 - 20:30
REZALOOT
18:30 - 19:30
HARRI PEPPER
15:45 - 18:30
NORTH BASE & FRIENDS (OLD SCHOOL JUNGLE SET)
14:45 - 15:45
LEA LEA
13:30 - 14:30
HOLLY MORWENNA
12:30 - 13:30
GREEN KIDS COMEDY CLUB
BREAD AND ROSES
Thursday, 22nd June 2017
01:00 - 02:00
Noah
00:00 - 01:00
SMOOTH SAILORS
23:00 - 00:00
LEONN
22:00 - 22:30
KIMMYBEATBOX
Photos   21:30 - 22:30
WOWH
21:00 - 21:30
Figs in Wigs
20:00 - 21:00
SUSIE-BLUE
19:00 - 20:00
The Leylines
18:00 - 19:00
Gecko
17:00 - 18:00
VINTAGE SWING CARTEL
16:00 - 17:00
LITTLE ONE
Friday, 23rd June 2017
01:00 - 02:00
CONFED. FRED
00:00 - 01:00
SMOOTH SAILORS
Photos   18:00 - 19:00
Aine Cahill
17:00 - 18:00
The Leylines
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 02:00
Noah
00:00 - 01:00
New York Brass Band
18:00 - 19:00
VINTAGE SWING CARTEL
17:00 - 18:00
LEONN
Sunday, 25th June 2017
23:00 - 00:00
VERUSHKA
19:00 - 20:00
SUSIE-BLUE
18:00 - 19:00
KATHERINE ABBOTT
17:00 - 18:00
NICK EREAUT
KIDZFIELD BIG TOP
Thursday, 22nd June 2017
18:00 - 19:00
MILSHAKE LIVE!
17:30 - 17:50
PIRATE PRODUCTIONS RED RIDING HOOD
16:45 - 17:15
Basil Brush
16:00 - 16:30
COREO HAZZARD
Photos   15:15 - 15:45
Mr Bloom
14:45 - 15:10
ANDY DINOSAUR RAPS
14:10 - 14:35
FLYING SEAGULL PROJECT
13:30 - 14:00
HEADSTRUNG CRIPTID ZOO
13:00 - 13:20
ALEX & KATY
12:00 - 12:45
Room on the Broom
Friday, 23rd June 2017
18:00 - 18:45
PIRATE PRODUCTIONS RED RIDING HOOD
17:30 - 17:50
RHUBARB THEATRE BIG DIPPERS
16:45 - 17:10
HEADSTRUNG CRIPTID ZOO
16:15 - 16:40
COREO HAZZARD
15:30 - 16:10
Basil Brush
15:00 - 15:20
MILSHAKE LIVE!
Photos   14:15 - 14:50
Mr Bloom
13:20 - 14:00
FLYING SEAGULL PROJECT
12:50 - 13:10
ANDY DINOSAUR RAPS
12:15 - 12:40
ALEX & KATY
11:50 - 12:10
STARKIDZ
11:00 - 11:40
DNA CLAY TIME
10:00 - 10:45
Room on the Broom
09:30 - 09:50
SIEKKOU SUSSO
Saturday, 24th June 2017
18:15 - 19:00
ALEX & KATY
17:45 - 18:10
STARKIDZ
17:15 - 17:35
MR BLOOM AND HIS BAND
16:45 - 17:10
RHUBARB THEATRE BIG DIPPERS
15:45 - 16:30
HEADSTRUNG CRIPTID ZOO
15:00 - 15:30
Dynamo
14:15 - 14:50
Basil Brush
13:45 - 14:10
ANDY AND THE ODD SOCKS
13:15 - 13:40
MILSHAKE LIVE!
12:45 - 13:00
COREO HAZZARD
12:00 - 12:30
FLYING SEAGULL PROJECT
11:15 - 11:50
Room on the Broom
10:30 - 11:10
DNA CLAY TIME
10:00 - 10:20
PIRATE PRODUCTIONS RED RIDING HOOD
09:30 - 09:50
SIEKKOU SUSSO
Sunday, 25th June 2017
18:20 - 19:00
KIDZFIELD MUZIKADEMY FINALE
17:45 - 18:10
FLYING SEAGULL PROJECT
17:15 - 17:40
COREO HAZZARD
16:15 - 17:10
MILSHAKE LIVE!
15:45 - 16:10
ANDY DINOSAUR RAPS
15:00 - 15:40
Dynamo
14:30 - 14:50
ALEX & KATY
14:15 - 14:25
STARKIDZ
13:45 - 14:10
RHUBARB THEATRE BIG DIPPERS
13:00 - 13:30
DNA CLAY TIME
12:15 - 12:50
HEADSTRUNG CRIPTID ZOO
11:30 - 12:10
Basil Brush
11:00 - 11:20
PIRATE PRODUCTIONS RED RIDING HOOD
10:25 - 10:50
Room on the Broom
Photos   10:00 - 10:20
Mr Bloom
09:30 - 09:50
SIEKKOU SUSSO
BBC MUSIC INTRODUCING
Thursday, 22nd June 2017
22:00 - 00:00
THE RESIDENCY LIVE ON RADIO 1
19:00 - 22:00
ANNIE MAC LIVE ON RADIO 1
18:30 - 19:00
WARM UP DJ
Friday, 23rd June 2017
18:15 - 18:40
FOLLY RAE
17:30 - 17:55
JOSH BARRY
16:50 - 17:10
Tba
15:55 - 16:20
GAFFA TAPE SANDY
15:10 - 15:35
ROE
14:25 - 14:50
TOURISTS
13:40 - 14:05
OTIS MENSAH
12:55 - 13:20
ONYDA
12:15 - 12:35
Tba
Saturday, 24th June 2017
18:30 - 18:50
Tba
Photos   17:35 - 18:00
WOWH
16:50 - 17:15
Wildwood Kin
Photos   16:05 - 16:30
Palm Honey
Photos   15:20 - 15:45
Lulu James
Photos   14:40 - 15:00
Wild Front
13:35 - 14:00
Keir
12:45 - 13:10
THE COSMICS
Sunday, 25th June 2017
18:30 - 18:55
The Sherlocks
17:45 - 18:10
SHADOWLARK
17:00 - 17:25
Matt Maltese
16:15 - 16:40
The Pale White
15:30 - 15:55
Sody
14:35 - 14:55
Tba
13:35 - 14:00
SPEAKMAN SOUND
12:45 - 13:10
HAPPY ENDINGS
THE RABBIT HOLE'S FUNKINGHAM PALACE
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
Nick Warren
00:00 - 01:30
BUSHWAKA!
23:00 - 00:00
Tba
21:00 - 23:00
FUNCKINGHAM PALACE FOOTMAN
Friday, 23rd June 2017
Photos   02:30 - 04:00
Eats Everything
01:00 - 02:30
MAN POWER
00:00 - 01:00
GOURANGA
Photos   23:00 - 00:00
Rob da Bank
22:00 - 23:00
DJ YODA (THE GET DOWN DJ SET)
21:00 - 22:00
Bill Brewster
Saturday, 24th June 2017
Photos   02:30 - 04:00
Seth Troxler
01:00 - 02:30
BAS IBELLINI
00:00 - 01:00
HUGO HEATHCOTE
23:00 - 00:00
GRANTLY
22:00 - 23:00
ED CARTWRIGHT
21:00 - 22:00
JOHN L G
Sunday, 25th June 2017
02:30 - 04:00
JAMES MONRO
01:00 - 02:30
GRANTLY
00:00 - 01:00
ISAAC FERRY
23:00 - 00:00
ALGY STRUTT
21:00 - 23:00
FUNCKINGHAM PALACE FOOTMAN
RUMSHACK
Wednesday, 21st June 2017
02:00 - 03:00
MAU MAU
01:00 - 02:00
BOOGALOO DEE
00:00 - 01:00
6FT STEREO
23:00 - 00:00
JOLLY & SADS
22:00 - 23:00
Z STAR DELTA
21:30 - 21:55
TOBY THOMPSON
20:45 - 21:30
Gecko
20:00 - 20:45
RUMSHACK DJS
Thursday, 22nd June 2017
02:00 - 03:00
LAZLO LEGEZER
01:00 - 02:00
SUB:SYSTEM FEAT NATTY SPEAKS
00:00 - 01:00
JAM SCONES
23:00 - 00:00
DJ FRED
22:00 - 23:00
The Four Owls
21:00 - 22:00
Reeps One
20:40 - 21:00
SOPHIA THAKUR
20:00 - 20:40
The Fedz
Friday, 23rd June 2017
05:00 - 06:00
DADDY NATURE
04:00 - 05:00
Klose One
02:30 - 04:00
IVY LAB
01:30 - 02:30
SAN JUAN PROJECT
01:00 - 01:30
SECRET GUEST
00:00 - 01:00
SECRET GUEST
23:30 - 00:00
RUMSHACK DJS
23:00 - 23:30
The Tribe
20:00 - 23:00
RUMSHACK DJS
Saturday, 24th June 2017
04:00 - 06:00
STEVE BEDLAM & FRIENDS
03:00 - 04:00
STAR:ONE
01:00 - 03:00
MIKE SKINNER & MURKAGE PRESENTS TONGA
00:00 - 01:00
K.O.G
23:00 - 00:00
DIZRAELI & DOWNLOW
20:00 - 23:00
RUMSHACK DJS
Sunday, 25th June 2017
04:00 - 05:00
PLAYHEAD DJS
03:00 - 04:00
CERO39
01:00 - 03:00
MY NU LENG & DREAD MC
00:00 - 01:00
HARRY SHOTTA SHOW
23:30 - 00:00
JUNGLE BROWN
22:00 - 23:00
MARC STYLUS (COPPERDOLLAR)
20:00 - 22:00
RUMSHACK DJS
TRUTH STAGE
Thursday, 22nd June 2017
22:10 - 23:00
BRING YOUR OWN BRASS (BYOB)
21:20 - 21:50
TOURETTES HERO
20:00 - 21:00
NAPALM DEATH (EARACHE RECORDS)
18:00 - 20:00
NEW YORK BRASS BAND''S WELCOME TO SHANGRI-LA OFF STAGE ACOUSTIC SET
00:00
THE TRUTH STAGE COMPARED BY DOUG INVISISBLE, CHRIS TOFU & LUNA TICO
Friday, 23rd June 2017
05:00 - 06:00
HONG KONG PING PONG
Photos   04:00 - 05:00
Chainska Brassika
01:30 - 02:15
THROES + THE SHINE
00:00 - 01:00
Smash Hifi
Photos   22:30 - 23:30
The Carny Villains
21:00 - 22:00
Buffos Wake
19:30 - 20:30
COUNT SKYLARKIN PRESENTS: DEREK''S ISLAND DISCS
18:00 - 19:00
Honeyfeet
16:30 - 17:30
The Allergies
13:00 - 16:30
CRAIG CHARLES FUNK & SOUL SPECIAL
Saturday, 24th June 2017
04:00 - 04:50
SUPRISE GUEST TBA
02:50 - 03:40
A Tribe Called Red
01:20 - 02:20
LONDON ELEKTRICITY BIG BAND
Photos   00:00 - 00:50
Rat Boy
22:30 - 23:30
DEAD KENNEDYS (EARACHE RECORDS)
20:30 - 21:30
12 Stone Toddler
19:00 - 20:00
WORMROT (EARACHE RECORDS)
Sunday, 25th June 2017
04:15 - 05:00
BRASS OFF FINAL DJ SET NYBB & THE BRASS FUNKEYS PLUS MANY FRIENDS
03:00 - 03:45
THE FUTURE DUB PROJECT + SPECIAL GUESTS
01:30 - 02:30
THE SKA VENGERS (NEW DELHI)
22:30 - 23:30
SURPRISE GUEST TBA
21:00 - 22:00
The Egg
19:00 - 20:00
Forest Of Fools
18:40 - 19:10
Tba
CLASH
Wednesday, 21st June 2017
19:00 - 03:00
SHANGRI-LA WARM UP SESSION
Thursday, 22nd June 2017
03:30 - 06:00
Wonka-vision
02:30 - 03:30
SHADES OF RHYTHM (LIVE)
01:00 - 02:30
SOUNDCLASH! THE NEXTMEN VS ASKILLZ
00:00 - 01:00
JUNGLE BROWN
23:00 - 00:00
LISA MAFFIA
20:00 - 23:00
BOOM SOUND TAKEOVER FT KREED, GARDNA, FLECK, MUNGOS HIFI, JFB, NATTY CAMPBELL, ASBO DISCO & FAT STASH
19:00 - 20:00
MACPHERSON
Friday, 23rd June 2017
03:45 - 06:00
BIG NARSTIE X DJ TARGET X RUDE KID X IZZIE GIBBS X TREMZ
Photos   03:00 - 03:45
Mistajam
01:00 - 03:00
SOUNDCLASH! 24HR GARAGE GIRLS, MIKEY B X MC KIE X MC VAPOR VS HEARTLESS CREW HOSTED BY MISTAJAM
Photos   00:00 - 01:00
Kurupt Fm
Photos   23:00 - 00:00
MJ Cole
22:00 - 23:00
MAT JAM LAMONT
Saturday, 24th June 2017
03:00 - 06:00
ULTERIOR MOTIVE PRESENTS GUIDANCE: ICICLE X SKEPTICAL X ULTERIOR MOTIVE X SP:MC
01:00 - 03:00
SOUNDCLASH! BORN ON ROAD, RODNEY P & SKIBADEE VS SHADOW DEMON COALITION: VOLTAGE, BASSMAN, TRIGGA, SPYDA, SHAYDEE … HOSTED BY BOOGALOO DEE
23:00 - 01:00
CRITICAL SOUND SYSTEM: KASRA X IVY LAB X SAM BINGA
22:00 - 23:00
JIM BITCH
21:00 - 22:00
AXEL BOY
Sunday, 25th June 2017
03:00 - 06:00
GHETTO FUNK ALL STARS VS SLAMBOREE SOUNDSYSTEM
01:30 - 03:00
TEAM VINTAGE REMIX VS BIG SWING SOUNDSYSTEM
22:00 - 00:00
YOUTH AND FRIENDS VS JAH WOBBLE AND TIEN
12:00 - 01:30
EL DUSTY (USA) VS EL FREAKY (COLUMBIA)
THE GAS TOWER
Wednesday, 21st June 2017
19:00 - 03:00
WE REVEAL HIGHLIGHTS OF WHAT’S TO COME, WITH AV SETS THROUGHOUT THE NIGHT.
Thursday, 22nd June 2017
05:00 - 06:00
Solardo
Photos   04:00 - 05:00
Monki
03:00 - 04:00
AMII LITTLE
02:00 - 03:00
NGAIO
01:00 - 02:00
HEADSHY
00:00 - 01:00
JUDE GREENWAY
23:00 - 00:00
THE BOMB WITH LIVE SCORE FROM THE ACID
22:00 - 23:00
THE BUSY TWIST
21:00 - 22:00
Beating Heart
20:30 - 21:00
Afriquoi
20:00 - 20:30
FAITH MUSSA
19:00 - 20:00
Throwing Shade
18:30 - 19:00
DREW MOYO
18:00 - 18:30
COUGARPANTHERTIGER
Friday, 23rd June 2017
05:00 - 06:00
EATS EVERYTHING X ELLIS DEE & MC RIBBZ
04:00 - 05:00
GOLDIE X MY NU LENG & DREAD MC
03:00 - 04:00
DIPLO X JILLIONARE
02:00 - 03:00
NYTA X GOTSOME
01:00 - 02:00
JUS NOW X DISMANTLE
00:00 - 01:00
DJ YODA: STRANGER THINGS AV SHOW
23:00 - 00:00
THE BOMB WITH LIVE SCORE FROM THE ACID
22:00 - 23:00
Sly-one
Photos   21:00 - 22:00
Woz
Saturday, 24th June 2017
05:00 - 06:00
ORCA SOUND
04:00 - 05:00
Reeps One
Photos   03:00 - 04:00
Benga
Photos   02:00 - 03:00
Dusky
00:20 - 02:00
Adam Freeland
00:00 - 00:20
EBH LUMINAIRE
23:00 - 00:00
THE BOMB WITH LIVE SCORE FROM THE ACID
22:00 - 23:00
STEVE NALEPA
Sunday, 25th June 2017
04:00 - 06:00
SHHHHH! SECRET SET
03:00 - 04:00
DJ CHEEBAAV SET
02:00 - 03:00
HEADSHY
01:00 - 02:00
BEATBOX COLLECTIVE
00:00 - 01:00
BITVERT
23:00 - 00:00
THE LIGHT SURGEONS LIVE
22:00 - 23:00
Ry X
EARACHE EXPRESS
Thursday, 22nd June 2017
01:00 - 01:45
H09909
Photos   21:30 - 22:15
Glen Matlock
Friday, 23rd June 2017
02:15 - 03:00
Puppy
00:30 - 01:15
Wormrot
23:15 - 00:00
Petrol Girls
Saturday, 24th June 2017
00:00 - 00:45
Wormrot
Sunday, 25th June 2017
00:00 - 00:45
Heck
Photos   22:45 - 23:30
Hacktivist
THE GREENHOUSE
Wednesday, 21st June 2017
01:30 - 03:00
KEITH LAWRENCE (DUB ORGANISER / MI SOUL)
00:30 - 01:30
KING BEAT HI FI
23:00 - 00:30
ROOTS SENSATION
21:30 - 23:00
Tba
20:00 - 21:30
Tba
Thursday, 22nd June 2017
00:00 - 01:30
THE MIGHTY JAH OBSERVER
22:30 - 00:00
MANASSEH HI FI
21:30 - 22:30
PAX NINDI
20:00 - 21:30
KAI SOUNDS
Friday, 23rd June 2017
04:20 - 06:00
THE MIGHTY JAH OBSERVER
01:00 - 02:40
ROOTS TING
23:00 - 01:00
Reggae Roast
21:30 - 23:00
MANASSEH HI FI
20:00 - 21:30
Tba
18:30 - 20:00
Tba
17:00 - 18:30
ROOTS SENSATION
15:30 - 17:00
KING BEAT HI FI
14:00 - 15:30
Tba
Saturday, 24th June 2017
04:30 - 06:00
ROOTS TING
01:30 - 03:00
MANASSEH HI FI
00:30 - 01:30
Love Grocer
23:00 - 00:30
THE MIGHTY JAH OBSERVER
21:30 - 23:00
Mungo's Hi-fi
20:00 - 21:30
Tba
18:30 - 20:00
KAI SOUNDS
17:00 - 18:30
Tba
15:30 - 17:00
Tba
14:00 - 15:30
Tba
Sunday, 25th June 2017
03:00 - 05:00
SOLUTION SOUND / JAH OBSERVER / ROOTS TING / MANASSEH - BACK TO BACK WITH SURPRISE GUEST ARTISTS
01:30 - 03:00
KEITH LAWRENCE (DUB ORGANISER / MI SOUL)
00:00 - 01:30
MISTAH BROWN (TIGHTEN UP CREW)
22:30 - 00:00
STEVE BEDLAM
21:30 - 22:30
Tba
20:00 - 21:30
Tba
18:30 - 20:00
ROOTS TING
17:00 - 18:30
THE MIGHTY JAH OBSERVER
15:30 - 17:00
Tba
14:00 - 15:30
Tba
S.H.I.TV (SHANGRI-HELL INTERNATIONAL TV)
Wednesday, 21st June 2017
01:00 - 02:00
FEEL GOOD PRODUCTIONS FT DJ PONY
00:15 - 01:00
TRAVELLING BAND
23:45 - 00:15
Bobby the Persuader
23:00 - 23:45
DJ CHRIS TOFU
Photos   22:00 - 23:00
Tankus The Henge
21:00 - 22:00
DJ KAYLORD
00:00
SHITV LAUNCH
00:00
PARTY - CANAPÉS
00:00
LV FILM
Thursday, 22nd June 2017
Photos   01:10 - 02:00
Cut Capers
00:30 - 01:10
PHIBES
23:45 - 00:30
Forest Of Fools
23:15 - 23:45
DANNY WAV
22:40 - 23:15
12 Stone Toddler
22:00 - 22:40
Rumpsteppers
19:00 - 22:00
Cabaret
Photos   18:00 - 18:45
Thrill Collins
00:00
DOCUMENTARIES
00:00
CND
00:00
ATOMCRAFT
Friday, 23rd June 2017
05:00 - 06:00
BRING YOUR OWN BRASS (BYOB)
04:30 - 05:00
DJ DAVE MOORE (DISCO DAVE)
03:30 - 04:30
Honeyfeet
02:45 - 03:30
SOLOUD
01:45 - 02:45
Kuenta I Tambu
01:00 - 01:45
EL DUSTY
22:00 - 01:00
Cabaret
00:00
Lv
00:00
NAOMI
Saturday, 24th June 2017
05:15 - 06:00
DJ FIZZY GILLESPIE
04:30 - 05:15
DJ RONAN MORRISEY
03:30 - 04:30
Buffos Wake
02:45 - 03:30
MONIKER (INDIA)
01:45 - 02:45
THE SKA VENGERS ( DELHI )
01:00 - 01:45
INDIAN MAN
22:00 - 01:00
Cabaret
00:00
ACTIVISM
00:00
SHEILA
00:00
GREENPEACE
Sunday, 25th June 2017
04:15 - 05:00
COUNT BASSY
03:30 - 04:15
The Fedz
02:45 - 03:30
Stylus
01:45 - 02:45
My Baby
01:00 - 01:45
THE CHICKEN BROTHERS
22:00 - 01:00
Cabaret
SPEAKERS FORUM
Wednesday, 21st June 2017
17:00 - 18:30
DISABILITY RIGHTS
16:00 - 16:55
SAFE GIGS FOR WOMEN
15:00 - 15:55
ANTI-BREXIT GREEN WHERE IS IT GOING?
14:00 - 14:55
BURMA ‘WHAT IS GOING ON?’
13:00 - 13:55
ANTI-BULLYING
Thursday, 22nd June 2017
17:00 - 18:30
A MANIFESTO FOR WOMEN WITH GILLIAN ANDERSON
16:00 - 16:55
HINKLEY / EDF / NUCLEAR
13:00 - 15:55
BBC RADIO 4 DEBATE
12:00 - 12:55
TOWARDS FOOD DEMOCRACY
11:00 - 11:55
INTRODUCING JONATHAN BARTLEY
10:00 - 10:55
GM FOOD
08:30 - 09:55
YOGA
Friday, 23rd June 2017
17:00 - 18:30
RUNAWAY CLIMATE CHANGE - THE FALLOUT
16:00 - 16:55
PROGRESSIVE ALLIANCES
15:00 - 15:55
HOUSE OF LORDS REFORM
14:00 - 14:55
FAKE NEWS, POST TRUTH POLITICS
13:00 - 13:55
ROGER HARRABIN INTERVIEWS FOE CEO CRAIG BENNETT
12:00 - 12:55
POACHING SHOOT TO KILL POLICY BY SOME GOVERNMENTS
11:00 - 11:55
HEALTH EFFECTS OF CLIMATE CHANGE
10:00 - 10:55
BURGER APOCALYPSE
08:30 - 09:55
YOGA
Saturday, 24th June 2017
17:00 - 18:30
FARMING AFTER BREXIT GREEN OPPORTUNITIES
16:00 - 16:55
AUTOMATION AND THE BASIC INCOME SCHEME
15:00 - 15:55
JOHN MCDONNELL MP
14:00 - 14:55
MANPLAINING AND MISOGYNY
13:00 - 13:55
UNDERCOVER POLICE INQUIRY
12:00 - 12:55
OXFORD POETS
11:00 - 11:55
THEATRE VS. BIG OIL
10:00 - 10:55
ANTI-BULLYING
08:30 - 09:55
YOGA
Sunday, 25th June 2017
17:00 - 18:30
OPEN MIKE
16:00 - 16:55
GLOBAL WARMING – JUSTIN ROWLATT & PROF SELLA
15:00 - 15:55
PROF RICHARD BETTS & ROGER HARRABIN
14:00 - 14:55
RUBY WAX ON MINDFULLNESS
13:00 - 13:55
MICHEAL EAVIS
12:00 - 12:55
JUSTIN ROWLATT INTERVIEWS SIR TIM SMIT CEO EDEN PROJECT
11:00 - 11:55
REFUGEE DEBATE
10:00 - 10:55
SUSTAINABILITY IN THE STARS
08:30 - 09:55
YOGA
CN BANDSTAND
Wednesday, 21st June 2017
20:30 - 23:00
ACOUSTIC OPEN MIC
20:00 - 20:30
CHLOE LEIGH
19:30 - 20:00
Tom Forbes
18:00 - 19:00
Mik Artistik
16:00 - 17:00
GRANT SHARKEY
14:30 - 15:30
BOOT HILL ALL STARS
13:00 - 13:45
STAY HUNGRY
12:00 - 12:45
ATLAS WYND
11:00 - 11:30
ACOUSTIC OPEN MIC
Thursday, 22nd June 2017
20:30 - 23:00
ACOUSTIC OPEN MIC
20:00 - 20:20
AMELIA CAESAR
19:15 - 20:00
SAM GREEN & THE MIDNIGHT HEIST
Photos   17:45 - 18:45
Rusty Shackle
15:45 - 16:30
The Tribe
14:24 - 15:15
GRANT SHARKEY
14:15 - 15:15
The Boat Band
13:25 - 13:45
CARL J NORTH
13:00 - 13:20
RYE MILLIGAN
12:00 - 12:45
Bowjangles
11:00 - 11:45
ACOUSTIC OPEN MIC
Friday, 23rd June 2017
20:00 - 23:00
ACOUSTIC OPEN MIC
19:30 - 20:00
CARL J NORTH
17:00 - 17:30
ED SANSOM
15:30 - 16:00
THE PEAKS
14:00 - 14:30
NISH GOYAL
12:00 - 12:45
INSIGHT ENSEMBLE ORCHESTRA
11:30 - 12:00
ACOUSTIC OPEN MIC
Saturday, 24th June 2017
20:30 - 23:00
ACOUSTIC OPEN MIC
20:00 - 20:20
ED SANSOM
19:40 - 20:00
NISH GOYAL
19:15 - 19:40
Tom Forbes
18:30 - 19:00
THE PEAKS
17:00 - 17:30
ATLAS WYND
14:00 - 14:30
STAY HUNGRY
12:00 - 12:45
JAMES RILEY BAND
11:15 - 12:00
ACOUSTIC OPEN MIC
Sunday, 25th June 2017
20:00 - 20:20
ACOUSTIC OPEN MIC
18:30 - 19:00
The Tribe
17:00 - 17:30
ACOUSTIC OPEN MIC
15:30 - 16:00
CHLOE LEIGH & AMELIA CAESAR
14:00 - 14:30
RYE MILLIGAN
12:15 - 13:00
ACOUSTIC OPEN MIC
11:00 - 11:45
ACOUSTIC OPEN MIC
THE FLIX
Wednesday, 21st June 2017
01:30 - 02:00
IBIZA ARCHIVE INDIE MOVIES
00:30 - 01:30
Cartoon
23:30 - 00:30
FORMIDABLE VEG SOUND SYSTEM
22:00 - 23:30
FILM
21:00 - 22:00
BAND; MARK ROBSON
20:00 - 21:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
19:00 - 20:00
INDIE MOVIES
18:00 - 19:00
KIDS DISCO
17:00 - 18:00
FILM
16:30 - 17:00
Cartoon
15:00 - 16:30
FILM
14:15 - 15:00
Cartoon
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
IBIZA ARCHIVE INDIE MOVIES
00:30 - 01:30
Cartoon
23:30 - 00:30
BAND; ANIMAL CRACKERS
22:00 - 23:30
FILM
21:00 - 22:00
SWAMP DONKEY OR MAL WEBB
20:00 - 21:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
19:00 - 20:00
INDIE MOVIES
18:00 - 19:00
KIDS DISCO
17:00 - 18:00
CREATIVE FILM CHALLENGE + LAUREL & HARDY
16:30 - 17:00
Cartoon
15:00 - 16:30
FILM
14:15 - 15:00
Cartoon
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 03:00
IBIZA ARCHIVE INDIE MOVIES
00:30 - 01:30
BAND; LOONALOOP
23:30 - 00:30
INDIE MOVIES
22:00 - 23:30
FILM
21:00 - 22:00
BAND; CAPTAIN HOTKNIVES
20:00 - 21:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
19:00 - 20:00
INDIE MOVIES
18:00 - 19:00
KIDS DISCO
17:00 - 18:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
16:30 - 17:00
Cartoon
15:00 - 16:30
FILM
14:15 - 15:00
Cartoon
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 03:00
IBIZA ARCHIVE INDIE MOVIES
00:30 - 01:30
BAND; KANGAROO MOON
23:30 - 00:30
INDIE MOVIES
22:00 - 23:30
FILM
21:00 - 22:00
BAND; SWAMP DONKEY OR MAL WEBB
20:00 - 21:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
19:00 - 20:00
INDIE MOVIES
18:00 - 19:00
KIDS DISCO
17:00 - 18:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
16:30 - 17:00
Cartoon
15:00 - 16:30
FILM
14:15 - 15:00
Cartoon
Sunday, 25th June 2017
01:30 - 03:00
IBIZA ARCHIVE INDIE MOVIES
00:30 - 01:30
INDIE MOVIES
23:30 - 00:30
BAND; SWERVY WORLD
22:00 - 23:30
FILM
21:00 - 22:00
CREATIVE FILM CHALLENGE PRIZES
20:00 - 21:00
CREATIVE FILM CHALLENGE SHOW
19:00 - 20:00
INDIE MOVIES
18:00 - 19:00
KIDS DISCO
17:00 - 18:00
CREATIVE FILM CHALLENGE
16:30 - 17:00
Cartoon
15:00 - 16:30
FILM
14:15 - 15:00
Cartoon
GREEN KIDS PERFORMANCE MARQUEE
Thursday, 22nd June 2017
17:30 - 18:00
STORYTIME – MAGPIE DRAGONTELLER
16:30 - 17:30
GET FRUITY
14:30 - 16:30
D.J SKILLS
13:30 - 14:30
FLEA CIRCUS
12:00 - 13:30
The Comedy Club
11:00 - 12:00
THE SECRET LIFE OF THINGS
Friday, 23rd June 2017
17:30 - 18:00
STORYTIME – MAGPIE DRAGONTELLER
16:00 - 17:30
The Comedy Club
14:00 - 16:00
D.J. SKILLS
12:45 - 14:00
BEAT BOXING
11:30 - 12:45
MR PINEAPPLE HEAD
10:30 - 11:30
GET FRUITY
09:00 - 10:30
Gymnastics
Saturday, 24th June 2017
17:30 - 18:00
STORYTIME – MAGPIE DRAGONTELLER
16:30 - 17:30
FLEA CIRCUS
14:30 - 16:30
D.J. SKILLS
13:30 - 14:30
MR PINEAPPLE HEAD
12:30 - 13:30
THE REAL MISS UNIVERSE
11:00 - 12:30
The Comedy Club
09:00 - 10:30
Gymnastics
Sunday, 25th June 2017
17:00 - 18:00
STORYTIME – MAGPIE DRAGONTELLER
15:00 - 17:00
FORMIDABLE VEGETABLE SOUND SYSTEM KIDS PARTY
14:00 - 15:00
THE SECRET LIFE OF THINGS
13:00 - 14:00
FLEA CIRCUS
13:00 - 14:00
The Comedy Club
12:00 - 13:00
THE REAL MISS UNIVERSE
10:30 - 12:00
The Comedy Club
09:00 - 10:30
Gymnastics
CIRCUS FIELD
Wednesday, 21st June 2017
22:00 - 22:45
LAMP POSTS
17:00 - 17:45
LAMP POSTS
16:00 - 21:00
STREETGAMES UK
13:00 - 17:00
THE SLACKLINE SCHOOL
Thursday, 22nd June 2017
00:00 - 00:30
KWABANA LINDSAY
23:00 - 00:30
WAYNE AND WANDA
22:00 - 05:00
JUGGLING.TV
22:00 - 22:45
LAMP POSTS
21:30 - 01:00
MINISCULE OF SOUND
18:00 - 18:25
ACROJOU - THE WHEEL HOUSE
17:00 - 17:45
LAMP POSTS
16:00 - 16:25
ACROJOU - THE WHEEL HOUSE
15:00 - 17:00
DYNAMIX
14:00 - 15:00
CRATE STACK CHALLENGE
13:00 - 17:00
THE SLACKLINE SCHOOL
11:00 - 13:00
DYNAMIX
11:00 - 14:00
STREETGAMES UK
Friday, 23rd June 2017
Photos   00:45 - 01:35
Above & Beyond
00:00 - 00:30
KWABANA LINDSAY
23:00 - 00:30
WAYNE AND WANDA
22:30 - 02:30
MINISCULE OF SOUND
22:00 - 05:00
JUGGLING.TV
22:00 - 03:00
THE PEOPLE''S FRONT ROOM
17:00 - 17:25
ACROJOU - THE WHEEL HOUSE
15:00 - 17:00
DYNAMIX
14:00 - 18:00
THE PEOPLE''S FRONT ROOM
14:00 - 14:45
ORIGINAL MIXTURE
13:00 - 13:25
ACROJOU - THE WHEEL HOUSE
Photos   13:00 - 16:00
Above & Beyond
12:00 - 13:00
CRATE STACK CHALLENGE
12:00 - 17:00
Merry Go Round
11:00 - 11:45
ORIGINAL MIXTURE
11:00 - 13:00
DYNAMIX
11:00 - 19:00
DAEMON OR DOPPLEGANGER
11:00 - 18:00
THE SLACKLINE SCHOOL
Saturday, 24th June 2017
Photos   00:45 - 01:35
Above & Beyond
00:00 - 00:30
KWABANA LINDSAY
23:00 - 00:30
WAYNE AND WANDA
22:30 - 02:30
MINISCULE OF SOUND
22:00 - 05:00
JUGGLING.TV
22:00 - 03:00
THE PEOPLE''S FRONT ROOM
17:00 - 17:25
ACROJOU - THE WHEEL HOUSE
15:00 - 17:00
DYNAMIX
14:00 - 18:00
THE PEOPLE''S FRONT ROOM
14:00 - 14:45
ORIGINAL MIXTURE
13:00 - 13:25
ACROJOU - THE WHEEL HOUSE
Photos   13:00 - 16:00
Above & Beyond
12:00 - 13:00
CRATE STACK CHALLENGE
12:00 - 17:00
Merry Go Round
11:00 - 11:45
ORIGINAL MIXTURE
11:00 - 13:00
DYNAMIX
11:00 - 19:00
DAEMON OR DOPPLEGANGER
11:00 - 18:00
THE SLACKLINE SCHOOL
Sunday, 25th June 2017
Photos   00:45 - 01:35
Above & Beyond
23:00 - 00:30
WAYNE AND WANDA
22:30 - 02:30
MINISCULE OF SOUND
22:00 - 05:00
JUGGLING.TV
22:00 - 03:00
THE PEOPLE''S FRONT ROOM
14:00 - 18:00
THE PEOPLE''S FRONT ROOM
14:00 - 14:45
ORIGINAL MIXTURE
Photos   13:00 - 16:00
Above & Beyond
12:00 - 13:00
CRATE STACK CHALLENGE
12:00 - 17:00
Merry Go Round
12:00 - 16:00
THE SLACKLINE SCHOOL
11:00 - 19:00
DAEMON OR DOPPLEGANGER
11:00 - 11:45
ORIGINAL MIXTURE
JUGGLING TENT
Friday, 23rd June 2017
17:30 - 18:30
Birthday Party
14:30 - 17:30
BOSCO CIRCUS
11:30 - 14:30
FUSE CIRCUS WORKSHOPS
Saturday, 24th June 2017
17:30 - 18:30
Birthday Party
14:30 - 17:30
BOSCO CIRCUS
11:30 - 14:30
FUSE CIRCUS WORKSHOPS
Sunday, 25th June 2017
17:30 - 18:30
Birthday Party
14:30 - 17:30
BOSCO CIRCUS
11:30 - 14:30
FUSE CIRCUS WORKSHOPS
CROONER'S CORNER
Wednesday, 21st June 2017
17:10 - 17:55
LOUISE HART
16:20 - 17:05
JERRI HART
15:30 - 16:15
GEORGIA D''ARCY-RODEN
14:40 - 15:25
ANDY MARSHALL 1940''S CROONER
13:50 - 14:35
JAMES TOWNER-COSTON
13:00 - 13:45
NARA TAYLOR
Thursday, 22nd June 2017
16:50 - 17:20
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
16:00 - 16:45
LOUISE HART
15:10 - 15:55
JERRI HART
14:20 - 15:05
GEORGIA D''ARCY-RODEN
13:30 - 14:15
ANDY MARSHALL 1940''S CROONER
12:40 - 13:25
JAMES TOWNER-COSTON
11:50 - 12:35
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
11:00 - 11:45
NARA TAYLOR
Friday, 23rd June 2017
18:50 - 17:35
JERRI HART
18:00 - 18:45
JAMES TOWNER-COSTON
17:25 - 17:55
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
16:35 - 17:20
LOUISE HART
15:45 - 16:30
JERRI HART
14:55 - 15:40
GEORGIA D''ARCY-RODEN
14:05 - 14:50
ANDY MARSHALL 1940''S CROONER
13:15 - 14:00
JAMES TOWNER-COSTON
12:25 - 13:10
MADAME D''ORIFICIO
11:50 - 12:20
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
11:00 - 11:45
NARA TAYLOR
Saturday, 24th June 2017
19:40 - 20:25
GEORGIA D''ARCY-RODEN
18:50 - 19:35
ANDY MARSHALL 1940''S CROONER
18:00 - 18:45
JAMES TOWNER-COSTON
17:25 - 17:55
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
15:45 - 16:30
JERRI HART
14:55 - 15:40
GEORGIA D''ARCY-RODEN
14:05 - 14:50
ANDY MARSHALL 1940''S CROONER
13:15 - 14:00
JAMES TOWNER-COSTON
12:25 - 13:10
MADAME D''ORIFICIO
11:50 - 12:20
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
11:00 - 11:45
NARA TAYLOR
Sunday, 25th June 2017
17:25 - 17:55
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
16:35 - 17:20
NARA TAYLOR
15:45 - 16:30
LOUISE HART
14:55 - 15:40
JERRI HART
14:05 - 14:50
GEORGIA D''ARCY-RODEN
13:15 - 14:00
ANDY MARSHALL 1940''S CROONER
12:25 - 13:10
MADAME D''ORIFICIO
11:50 - 12:20
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
11:00 - 11:45
NARA TAYLOR
CIRCUS CENTRAL
Wednesday, 21st June 2017
15:00 - 15:30
RPM
Thursday, 22nd June 2017
15:05 - 15:35
THE SPACE COWBOY
14:30 - 15:00
FRASER HOOPER
14:00 - 14:30
RPM
Friday, 23rd June 2017
00:15 - 00:45
ZAP CIRCUS
17:35 - 18:05
SECRET CIRCUS SHOW
17:05 - 17:35
KEN FANNING
16:35 - 17:05
HEAD FIRST ACROBATS
16:00 - 16:30
MATHEW TIFFANY
15:20 - 15:50
STEVE MILLS
14:45 - 15:15
LOGY LOGAN
14:05 - 14:35
BARRON CARROUSEL
13:35 - 14:00
THEAKER VON ZIARNO
13:00 - 13:30
Venus
12:25 - 12:55
DAN THE HAT
11:50 - 12:20
AMELIA - BREAKING BROKEN DREAMS
11:25 - 11:50
THEAKER VON ZIARNO
10:50 - 11:20
ANDY SNATCH
10:40 - 10:50
CHINESE LION
Saturday, 24th June 2017
00:15 - 00:45
ZAP CIRCUS
17:35 - 18:05
SECRET CIRCUS SHOW
17:05 - 17:35
KEN FANNING
16:35 - 17:05
HEAD FIRST ACROBATS
16:00 - 16:30
MATHEW TIFFANY
15:20 - 15:50
STEVE MILLS
14:45 - 15:15
LOGY LOGAN
14:05 - 14:35
BARRON CARROUSEL
13:35 - 14:00
THEAKER VON ZIARNO
13:00 - 13:30
Venus
12:25 - 12:55
DAN THE HAT
11:50 - 12:20
AMELIA - BREAKING BROKEN DREAMS
11:25 - 11:50
THEAKER VON ZIARNO
10:50 - 11:20
ANDY SNATCH
10:40 - 10:50
CHINESE LION
Sunday, 25th June 2017
00:15 - 00:45
ZAP CIRCUS
17:35 - 18:05
SECRET CIRCUS SHOW
17:05 - 17:35
KEN FANNING
16:35 - 17:05
HEAD FIRST ACROBATS
16:00 - 16:30
MATHEW TIFFANY
15:20 - 15:50
STEVE MILLS
14:45 - 15:15
LOGY LOGAN
14:05 - 14:35
BARRON CARROUSEL
13:35 - 14:00
THEAKER VON ZIARNO
13:00 - 13:30
Venus
12:25 - 12:55
DAN THE HAT
11:50 - 12:20
AMELIA - BREAKING BROKEN DREAMS
11:25 - 11:50
THEAKER VON ZIARNO
10:50 - 11:20
ANDY SNATCH
10:40 - 10:50
CHINESE LION
THE PAVEMENT
Friday, 23rd June 2017
19:20 - 19:50
FELICITY FOOTLOOSE SHOW
18:45 - 19:15
MIKE RAFFONE
18:10 - 18:40
Paul Currie
17:35 - 18:05
DAN THE HAT
17:00 - 17:30
Venus
16:25 - 16:55
GARY MICHEALS
15:50 - 16:20
TIANNA THE TRAVELLER
14:40 - 15:10
ANTHONY LIVINGSPACE
14:05 - 14:35
THE MIGHTY GARETH
13:30 - 14:00
BILLY KIDD SHOW
12:55 - 13:25
LOGY LOGAN
12:20 - 12:50
ROB ROY COLLINS
11:45 - 12:15
GAZZO SHOW
11:10 - 11:40
THE GREAT DAVE
10:35 - 11:05
MR VITA - TNT SHOW
10:30 - 10:35
CHINESE LION
Saturday, 24th June 2017
19:20 - 19:50
FELICITY FOOTLOOSE SHOW
18:45 - 19:15
MIKE RAFFONE
18:10 - 18:40
Paul Currie
17:35 - 18:05
DAN THE HAT
17:00 - 17:30
Venus
16:25 - 16:55
GARY MICHEALS
15:50 - 16:20
TIANNA THE TRAVELLER
14:40 - 15:10
ANTHONY LIVINGSPACE
14:05 - 14:35
THE MIGHTY GARETH
13:30 - 14:00
BILLY KIDD SHOW
12:55 - 13:25
LOGY LOGAN
12:20 - 12:50
ROB ROY COLLINS
11:45 - 12:15
GAZZO SHOW
11:10 - 11:40
THE GREAT DAVE
10:35 - 11:05
MR VITA - TNT SHOW
10:30 - 10:35
CHINESE LION
Sunday, 25th June 2017
19:20 - 19:50
FELICITY FOOTLOOSE SHOW
18:45 - 19:15
MIKE RAFFONE
18:10 - 18:40
Paul Currie
17:35 - 18:05
DAN THE HAT
17:00 - 17:30
Venus
16:25 - 16:55
GARY MICHEALS
15:50 - 16:20
TIANNA THE TRAVELLER
14:40 - 15:10
ANTHONY LIVINGSPACE
14:05 - 14:35
THE MIGHTY GARETH
13:30 - 14:00
BILLY KIDD SHOW
12:55 - 13:25
LOGY LOGAN
12:20 - 12:50
ROB ROY COLLINS
11:45 - 12:15
GAZZO SHOW
11:10 - 11:40
THE GREAT DAVE
10:35 - 11:05
MR VITA - TNT SHOW
10:30 - 10:35
CHINESE LION
GLEBELAND
Wednesday, 21st June 2017
00:00
TATTY MODERN
Thursday, 22nd June 2017
15:00 - 15:30
Creature Feature
12:00 - 18:00
SWING BOATS
00:00
TATTY MODERN
Friday, 23rd June 2017
18:00 - 19:00
EMERGENCY EXIT ARTS
17:20 - 17:50
GEORGE ORANGE
16:00 - 18:00
THE BROOKLYN HEALER
15:00 - 15:30
Creature Feature
14:00 - 14:30
Creature Feature
14:00 - 17:00
STRANGELINGS - BRENTFORD ROBOTICS
13:30 - 14:00
PIRATE TAXI
13:00 - 13:30
Creature Feature
13:00 - 15:00
THE BROOKLYN HEALER
13:00 - 13:30
GEORGE ORANGE
12:00 - 12:50
BASH STREET THEATRE - CLIFFHANGER
11:00 - 19:00
SWING BOATS
00:00
TATTY MODERN
Saturday, 24th June 2017
18:00 - 19:00
EMERGENCY EXIT ARTS
17:20 - 17:50
GEORGE ORANGE
16:00 - 18:00
THE BROOKLYN HEALER
15:00 - 15:30
Creature Feature
14:00 - 14:30
Creature Feature
14:00 - 17:00
STRANGELINGS - BRENTFORD ROBOTICS
13:30 - 14:00
PIRATE TAXI
13:00 - 13:30
Creature Feature
13:00 - 15:00
THE BROOKLYN HEALER
13:00 - 13:30
GEORGE ORANGE
12:00 - 12:50
BASH STREET THEATRE - CLIFFHANGER
11:00 - 19:00
SWING BOATS
00:00
TATTY MODERN
Sunday, 25th June 2017
18:00 - 19:00
EMERGENCY EXIT ARTS
17:20 - 17:50
GEORGE ORANGE
16:00 - 18:00
THE BROOKLYN HEALER
15:00 - 15:30
Creature Feature
14:00 - 14:30
Creature Feature
14:00 - 17:00
STRANGELINGS - BRENTFORD ROBOTICS
13:30 - 14:00
PIRATE TAXI
13:00 - 13:30
Creature Feature
13:00 - 15:00
THE BROOKLYN HEALER
13:00 - 13:30
GEORGE ORANGE
12:00 - 12:50
BASH STREET THEATRE - CLIFFHANGER
11:00 - 19:00
SWING BOATS
00:00
TATTY MODERN
THE GATEWAY
Thursday, 22nd June 2017
16:30 - 17:15
The 4/5s
16:00 - 16:10
Flashmob
15:15 - 16:00
New York Brass Band
14:30 - 15:15
MIK ARTISTIK''S EGO TRIP
13:50 - 14:20
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
13:10 - 13:40
Land Of The Giants
Friday, 23rd June 2017
17:40 - 18:10
Land Of The Giants
17:00 - 17:30
SILVER
16:25 - 16:55
BRUCE AIRHEAD
15:50 - 16:20
Flash & The Pan
15:15 - 15:45
ANDY SNATCH
14:40 - 15:10
MCMC SPOKEN MEGAN CHAPMAN
14:15 - 14:35
Tba
13:55 - 14:10
Tba
13:20 - 13:50
DADO ''THE DOORWAY CABARET''
12:45 - 13:15
THE BEATBOX COLLECTIVE
12:10 - 12:40
GARY MICHAELS
11:45 - 12:05
FACES OF DISCO
11:10 - 11:40
SILVER
10:30 - 11:00
Haunt the Woods
Saturday, 24th June 2017
17:40 - 18:10
Land Of The Giants
17:00 - 17:30
SILVER
16:25 - 16:55
BRUCE AIRHEAD
15:50 - 16:20
Flash & The Pan
15:15 - 15:45
ANDY SNATCH
14:40 - 15:10
MCMC SPOKEN MEGAN CHAPMAN
14:15 - 14:35
Tba
13:55 - 14:10
Tba
13:20 - 13:50
DADO ''THE DOORWAY CABARET''
12:45 - 13:15
THE BEATBOX COLLECTIVE
12:10 - 12:40
GARY MICHAELS
11:45 - 12:05
FACES OF DISCO
11:10 - 11:40
SILVER
10:30 - 11:00
Haunt the Woods
Sunday, 25th June 2017
17:40 - 18:10
Land Of The Giants
17:00 - 17:30
SILVER
16:25 - 16:55
BRUCE AIRHEAD
15:50 - 16:20
Flash & The Pan
15:15 - 15:45
ANDY SNATCH
14:40 - 15:10
MCMC SPOKEN MEGAN CHAPMAN
14:15 - 14:35
Tba
13:55 - 14:10
Tba
13:20 - 13:50
DADO ''THE DOORWAY CABARET''
12:45 - 13:15
THE BEATBOX COLLECTIVE
12:10 - 12:40
GARY MICHAELS
11:45 - 12:05
FACES OF DISCO
11:10 - 11:40
SILVER
10:30 - 11:00
Haunt the Woods
BELLA'S FIELD
Thursday, 22nd June 2017
14:00 - 15:30
JEZ MANSFIELD MASTER MAGICIAN
Friday, 23rd June 2017
15:30 - 17:00
WATCH THE BIRDIE
15:15 - 16:00
DANIEL MCKEE
13:15 - 14:45
JEZ MANSFIELD MASTER MAGICIAN
13:00 - 19:00
SCOTT WALKER "UP AGAINST THE WALL"
13:00 - 14:30
WATCH THE BIRDIE
12:00 - 18:00
TOTAL ECLIPSE OF THE HEAD
12:00 - 12:45
DANIEL MCKEE
Saturday, 24th June 2017
15:30 - 17:00
WATCH THE BIRDIE
15:15 - 16:00
DANIEL MCKEE
13:15 - 14:45
JEZ MANSFIELD MASTER MAGICIAN
13:00 - 19:00
SCOTT WALKER "UP AGAINST THE WALL"
13:00 - 14:30
WATCH THE BIRDIE
12:00 - 18:00
TOTAL ECLIPSE OF THE HEAD
12:00 - 12:45
DANIEL MCKEE
Sunday, 25th June 2017
15:30 - 17:00
WATCH THE BIRDIE
15:15 - 16:00
DANIEL MCKEE
13:00 - 19:00
SCOTT WALKER "UP AGAINST THE WALL"
13:00 - 14:30
WATCH THE BIRDIE
12:00 - 18:00
TOTAL ECLIPSE OF THE HEAD
12:00 - 12:45
DANIEL MCKEE
MAVERICKS
Friday, 23rd June 2017
02:00 - 03:00
JUAN - MUNDO JAZZ
01:00 - 02:00
FLOSSY AND BOO
00:00 - 03:00
HOSTED BY CHARMIAN HUGHES
00:00 - 01:00
MAGIC SINGH
00:00
POURGASM
00:00
PETER FROM EUROPE
00:00
Frisky
00:00
SILVER
00:00
JAY RAWLINGS
00:00
JON HICKS
00:00
LES OOH LA LAS
00:00
DAVID ERIKKSON
00:00
THE ANTIPOET
00:00
TIFF
00:00
JON HICKS
00:00
SILVIA PAVONE
00:00
DAN THE HAT
Saturday, 24th June 2017
02:00 - 03:00
THE VILLAGE DISCO FEATURING SPICEBOY
01:00 - 02:00
TRUAN - GET A BROOM!
00:00 - 03:00
HOSTED BY DAVE ID
00:00 - 01:00
TRUAN JAY MATHIAS - CRYSTAL CLOWN
00:00
POURGASM
00:00
LES OOH LA LAS
00:00
BLOXED BEATS
00:00
DAVID ERIKKSON
00:00
ROD LAVER
00:00
MAGIC SINGH
00:00
MR PEEWEE THE DRUMMING PUPPET
Sunday, 25th June 2017
01:00 - 02:00
Frank Sanazi
00:00 - 02:00
HOSTED BY PETE DOBBING
00:00 - 01:00
CHRIS LYNHAM
00:00
LES OOH LA LAS
00:00
PAUL MOROCCO
00:00
PURGASM
00:00
KITTY WALTON
00:00
MAGIC SINGH
A LITTLE MORE SENSATION
Thursday, 22nd June 2017
22:30 - 01:30
LOONATIC SPECTACULAR
Friday, 23rd June 2017
01:30 - 02:00
ZAP CIRCUS
00:00 - 03:00
LOONATIC SPECTACULAR
19:00 - 19:15
JON HICKS
18:25 - 18:55
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
17:50 - 18:20
GOLDIE FIASCO
17:10 - 17:40
RAMSHACKLICIOUS - MR BURN
16:30 - 17:00
AMELIA - BREAKING BROKEN DREAMS
15:55 - 16:25
BILLY KIDD SHOW
15:20 - 15:50
FELICITY FOOTLOOSE SHOW
14:40 - 15:10
RAMSHACKLICIOUS - MR BURN
14:00 - 14:30
THE GREAT DAVE
13:25 - 13:55
UMAMI DANCE THEATRE
12:50 - 13:25
FRASER HOOPER
12:10 - 12:40
STEVE MILLS
11:25 - 11:55
BARRON CARROUSEL
10:45 - 11:15
KEN FANNING
Saturday, 24th June 2017
01:30 - 02:00
ZAP CIRCUS
00:00 - 03:00
LOONATIC SPECTACULAR
19:00 - 19:15
JON HICKS
18:25 - 18:55
LEKIDDO - LORD OF THE LOBSTERS!
17:50 - 18:20
GOLDIE FIASCO
17:10 - 17:40
RAMSHACKLICIOUS - MR BURN
16:30 - 17:00
AMELIA - BREAKING BROKEN DREAMS
15:55 - 16:25
BILLY KIDD SHOW
15:20 - 15:50
KIKI BITTOVABITSCH
14:40 - 15:10
RAMSHACKLICIOUS - MR BURN
14:00 - 14:30
THE GREAT DAVE
13:25 - 13:55
UMAMI DANCE THEATRE
12:50 - 13:25
FRASER HOOPER
12:10 - 12:40
STEVE MILLS
11:25 - 11:55
BARRON CARROUSEL
10:45 - 11:15
KEN FANNING
Sunday, 25th June 2017
01:30 - 02:00
ZAP CIRCUS
00:00 - 03:00
LOONATIC SPECTACULAR
17:50 - 18:20
GOLDIE FIASCO
17:10 - 17:40
RAMSHACKLICIOUS - MR BURN
16:30 - 17:00
AMELIA - BREAKING BROKEN DREAMS
15:55 - 16:25
BILLY KIDD SHOW
15:20 - 15:50
KIKI BITTOVABITSCH
14:40 - 15:10
RAMSHACKLICIOUS - MR BURN
14:00 - 14:30
THE GREAT DAVE
13:25 - 13:55
UMAMI DANCE THEATRE
12:50 - 13:25
FRASER HOOPER
12:10 - 12:40
STEVE MILLS
11:25 - 11:55
BARRON CARROUSEL
10:45 - 11:15
FELICITY FOOTLOOSE SHOW
LOVEBULLETS
Thursday, 22nd June 2017
01:30 - 03:00
MARC MAYA
23:30 - 01:30
SKREAM B2B SPECIAL GUEST
Photos   22:00 - 23:30
Skream
20:30 - 22:00
TONI VARGA
19:00 - 20:30
SANTE & SYDNEY CHARLES
17:30 - 19:00
MELE B2B ROBERT JAMES
16:00 - 17:30
PAOLO FRANCESCO
14:00 - 16:00
LORD LEOPARD
Friday, 23rd June 2017
Photos   00:00 - 03:00
Eats Everything
21:00 - 00:00
TONI VARGA B2B WAFF
19:30 - 21:00
Kolsch
18:00 - 19:30
MARC MAYA
16:00 - 18:00
DE LA SWING
14:00 - 16:00
LORD LEOPARD
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 03:00
Jamie Jones
Photos   23:00 - 01:00
Richy Ahmed
21:30 - 23:00
Patrick Topping
20:00 - 21:30
INFINITY INK (LIVE)
18:30 - 20:00
Route 94
17:00 - 18:30
LAUREN LANE
15:30 - 17:00
Robert James
14:00 - 15:30
PAOLO FRANCESCO
Sunday, 25th June 2017
00:30 - 02:30
JACKMASTER B2B JASPER JAMES
22:00 - 00:00
Artwork
21:00 - 22:00
Heidi
Photos   19:30 - 21:00
Seth Troxler
17:00 - 19:30
WAIFS + STRAYS B2B ITCHY RICH
16:00 - 17:00
MIIKE OK
15:00 - 16:00
Normski
14:00 - 15:00
DANNY EAGLE
CINERAMAGEDDON
Wednesday, 21st June 2017
21:40 - 00:00
GLASTONBURY ( 15 )
21:30 - 21:40
OPENING WITH MICHAEL EAVIS, JULIEN TEMPLE & JOE RUSH
Thursday, 22nd June 2017
02:30 - 04:30
DEAD MAN ( 18 )
00:10 - 02:00
WITHNAIL & I ( 15 )
21:45 - 23:40
THE LIBERTINE ( 18 )
18:00 - 20:22
A TIME OF THE GYPSIES ( 15 )
16:00 - 17:45
QUEERAMA ( 15 ) + Q&A WITH DIRECTOR DAISY ASQUITH
14:00 - 15:40
LA STRADA ( 15 )
12:00 - 13:45
BREAKFAST WITH BRESSON - A MAN ESCAPED ( U )
Friday, 23rd June 2017
02:35 - 04:30
HOLY MOUNTAIN ( 18 )
00:05 - 02:05
MAD MAX: FURY ROAD - BLACK & CHROME EDITION ( 18 )
21:45 - 23:35
AMERICAN GRAFITTI ( 12 )
18:10 - 20:45
THE HANDMAIDEN ( 18 )
16:50 - 17:50
DAVID BOWIE: THE LAST FIVE YEARS ( 15 )
15:45 - 16:45
DAVID BOWIE: FIVE YEARS ( 15 )
15:15 - 15:40
DAVID BOWIE: JAZZIN'' FOR BLUE JEANS ( PG )
13:30 - 15:00
I AM NOT YOUR NEGRO ( 12 )
12:00 - 13:15
BREAKFAST WITH BRESSON - PICKPOCKET ( PG )
Saturday, 24th June 2017
02:00 - 04:45
STALKER ( PG )
23:55 - 01:30
EASY RIDER ( 18 )
21:45 - 23:26
DAZED & CONFUSED ( 18 )
19:05 - 20:35
BRAKES ( 15 ) + Q&A WITH DIRECTOR MERCEDES + CAST
16:15 - 18:50
1977 SPECIAL: SEX PISTOLS & THE CLASH ( 15 ) + Q&A
15:10 - 16:00
THE TRAVELLER - BAABA MAAL (15)
13:40 - 14:55
IT''S ALL TRUE ( 15 ) + INTRODUCTION BY DIRECTOR JULIEN TEMPLE
12:00 - 13:20
BREAKFAST WITH BRESSON - MOUCHETTE ( 15 )
Sunday, 25th June 2017
02:25 - 05:00
APOCALYPSE NOW ( 15 )
00:10 - 01:55
PERFORMANCE ( 18 )
21:35 - 23:40
AKIRA ( 15 )
19:00 - 20:26
L''ATALANTE ( PG )
18:00 - 18:45
LISTEN TO BRITAIN (U)
16:20 - 17:40
KEITH RICHARDS: ORIGIN OF THE SPECIES ( 15 )
14:00 - 16:00
THE BATTLE OF ALGIERS ( 15 )
12:00 - 13:35
BREAKFAST WITH BRESSON - AU HASARD BALTHAZAR ( PG )
STRUMMERVILLE
Thursday, 22nd June 2017
01:00 - 02:00
JOEI SUPERNOVA
23:00 - 01:00
DAN WILTSHIRE (ONE LOVE) DJ
22:00 - 23:00
THE SHAKERS
21:00 - 22:00
The Rpms
20:00 - 21:00
SCARLETINAS
19:00 - 20:00
YOUNG OFFENDERS
18:30 - 19:00
White Rose Movement
18:00 - 18:30
DANA IMMANUEL AND THE STOLEN BAND
17:00 - 18:00
NICK GRIMES
16:00 - 17:00
JACK CHARD
15:00 - 16:00
THE FREEWHEELIN'' TROUBADOUR
Friday, 23rd June 2017
01:00 - 02:00
Special Guest
23:00 - 01:00
GRAINNE DJ
22:00 - 23:00
SAUL ADAMCZEWSKI
21:00 - 22:00
Sleaze
20:00 - 21:00
Special Guest
19:00 - 20:00
TALK SHOW GHOST
18:00 - 19:00
SMOOTH SAILORS
17:00 - 18:00
ALEX COX
16:00 - 17:00
Chant
12:00 - 16:00
ONE LOVE TAKEOVER FT DAN WILTSHIRE, ROOTS BROTHERS, MIXMASTER MORRIS, NICK MANASSAH
Saturday, 24th June 2017
01:00 - 02:00
ARLO DJ
23:00 - 01:00
WILL SKILLZ DJ
21:00 - 23:00
TBC
19:00 - 21:00
TBC
16:00 - 19:00
ROMPAS REGGAE SHACK FT DADDY NATURE
15:00 - 16:00
AMRIT KAUR LOHIA
12:00 - 15:00
Poetry Slam
Sunday, 25th June 2017
22:00 - 23:00
Very Special Guest
21:00 - 21:30
ABSOLUTE PANTZ
20:00 - 21:00
Little Mammoths
19:00 - 20:00
CAMILLA
18:00 - 19:00
UJJAYI
17:00 - 18:00
ED & OLLIE GOODALE
16:00 - 17:00
BURNZ
13:00 - 16:00
CUMBIA KID DJ
12:00 - 13:00
ANNA CAMPEAU DJ

Dull yet neccessary disclaimer: Safeconcerts.com cannot be held liable for any loss caused as a result of the publication of information here or of your acts or omissions based on the information published here. This is an open forum and as such we welcome contributions from any companies, artists or people listed to correct any inaccuracies. Unfortunately, due to the way that information is distributed, Safeconcerts cannot make any warranty or representation as to the accuracy or completeness of the information contained on this site. Read our full terms and conditions of use.
Contact Us | Website Terms of Use | BACK TO TOP | Safeconcerts: Proud to be a thorn in the site of ticket touts and fraudsters
Ticket Safe Home Page The Red List: websites to avoid now The Green List: websites we recommend Suggest a site here The latest Ticket Safe News How to buy tickets safely What to do if you've been a victim of fraud Ticket Safe Forum Ticket Safe Articles About Us Media Contacts Buy Concert Tickets Safely